Neler yeni

Çözüldü BioProtectXS vs Bio Locker

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

hawagi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bildiğiniz üzere appleri ve dosyaları kilitlemeye yarayan bir çok program mevcut bunlardan 2 si de BioProtectXS ve Bio Locker forumda ikisinide kullanmış olan arkadaşlar veya tavsiyesi olanlar yorum atabilir karşılaştırma ve tavsiyeleriniz dinliyorum:)

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
BioProtectXS'i kullandım ve şahsen memnun kalmıştım. Sadece uygulama korumaktan ziyade, sistem çapında eklediği korumalar da var (Örneğin telefonu kapatmak istediğinizde de sizden onay istemesi gibi). Sistem performansı bakımından da bir etkisi olduğu sanmıyorum, ayrıca yeterince hızlı da çalışıyordu. Fakat benim eksik gördüğüm şeylerden biri, onay isterken sadece parmak izi istemesiydi. Şifre girme seçeneği de gösterse daha iyi olabilirdi, ki bu özellik bildiğim kadarıyla Bio Locker'da var. Bio Locker konusunda kullanmadığımdan onun hakkında pek yorum yapamıyorum, kullanan varsa yapacaktır eminim 🙂

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
BioProtectXS'i kullandım ve şahsen memnun kalmıştım. Sadece uygulama korumaktan ziyade, sistem çapında eklediği korumalar da var (Örneğin telefonu kapatmak istediğinizde de sizden onay istemesi gibi). Sistem performansı bakımından da bir etkisi olduğu sanmıyorum, ayrıca yeterince hızlı da çalışıyordu. Fakat benim eksik gördüğüm şeylerden biri, onay isterken sadece parmak izi istemesiydi. Şifre girme seçeneği de gösterse daha iyi olabilirdi, ki bu özellik bildiğim kadarıyla Bio Locker'da var. Bio Locker konusunda kullanmadığımdan onun hakkında pek yorum yapamıyorum, kullanan varsa yapacaktır eminim

Tweak: BioProtect XS için Parmak izi ve şifre mevcuttur... yapman gereken sadece ayarlarda aktif etmen..

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bildiğiniz üzere appleri ve dosyaları kilitlemeye yarayan bir çok program mevcut bunlardan 2 si de BioProtectXS ve Bio Locker forumda ikisinide kullanmış olan arkadaşlar veya tavsiyesi olanlar yorum atabilir karşılaştırma ve tavsiyeleriniz dinliyorum:)
Tweak: BioLocker IOS 10 da kaldı...

Edit: *IOS 11 - 12 için güncelleme almış...

Son düzenleme:

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@efsane Ben görmemişim o zaman o seçeneği, anladım. Yalnız Bio Locker tweakinin açıklamalarında iOS 11 ve 12 için uyumlu olduğu yazıyor (Mayıs 2019'da güncellenmiş en son), konu sahibi bu nedenle sormuştur:

hawagi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
BioProtectXS'i kullandım ve şahsen memnun kalmıştım. Sadece uygulama korumaktan ziyade, sistem çapında eklediği korumalar da var (Örneğin telefonu kapatmak istediğinizde de sizden onay istemesi gibi). Sistem performansı bakımından da bir etkisi olduğu sanmıyorum, ayrıca yeterince hızlı da çalışıyordu. Fakat benim eksik gördüğüm şeylerden biri, onay isterken sadece parmak izi istemesiydi. Şifre girme seçeneği de gösterse daha iyi olabilirdi, ki bu özellik bildiğim kadarıyla Bio Locker'da var. Bio Locker konusunda kullanmadığımdan onun hakkında pek yorum yapamıyorum, kullanan varsa yapacaktır eminim 🙂
Bio Lockerda app switcher kısmında kilitlediğiniz uygulamalar çok güzel bir şekilde kısıtlanıyor blur olarak. Protect için böyle bir özellik var mı screenshoot hiç yok tweak için.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bioprotect çok daha profesyonel.ıos 9 dan beri kullanıyorum bence daha iyisi yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hawagi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkürler bilgiler için ✋🏼
Seçimimi Bio Protect Xs olarak yaptım.

Son düzenleme:
Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips