Neler yeni

BioProtectX

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Crackli versiyonunu nerden bulabilirim

MetaStyLee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Xarold reposunda bulabilirsin. Ayrıca telefonu uçak moduna alıp da aktifleştirebilirsin :)
Ucak moduna alip aktiflestirince ucak modunu kapattigimda sifirlaniyor butun ayarlar. Electra icin sorunsuz calisan bende bulamadim henuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ucak moduna alip aktiflestirince ucak modunu kapattigimda sifirlaniyor butun ayarlar. Electra icin sorunsuz calisan bende bulamadim henuz.

Kişiden kişiye farklılık var o zaman. Çünkü bende cihazı respring yapsam dahi çalışıyor. Belki sürüm farkından dolayıdır tweakin.

demirel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kişiden kişiye farklılık var o zaman. Çünkü bende cihazı respring yapsam dahi çalışıyor. Belki sürüm farkından dolayıdır tweakin.
hocam xarolda daki sürüm ios 11 le uyumlu değil

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Bendede ayni lisans istiyor

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Burada mevcut terminal ile kurulumunu yapınız yada filza ile fakat Crack li degil satın alım gerekli.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Bioprotect Tweak güncellendi.
Değişim notları
- Fixed PullToRespring and other respring methods that were not working
- Fixed Icon Arrangement Protection causing icons to launch upon draggin
- Fixed Face ID / Touch ID not working if "Use for Unlock" was disabled in Passcode settings
- Fixed Folder Protection not recognizing Protected Folders properly
- Fixed Vibrate on Success not working after re-applying jailbreak
- Fixed App Switcher showing items as protected when on Trusted Wifi

Ayrıca ios10 içiin de güncel sürüm yarın bigboss da görünür halde olacak.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
bizim sitede mevcut
BioProtect (ios11)
Yapanlar olmuş

Xarold hyi byi de bulabilirsiniz ya da bizim repo dA mevcut. Cydiaupdates den güncel sürümüne bakın karşılaştırın.
Hocam bildigim kadarıyla bioprotect X de crack yok yanlışınız olmasın ? Bioprotect den bahsetmiyoz X olan modeli olacak ?
Yapılan açıklamada bioprotect e sahip olan kişilerin bioprotect X i yeniden satın alması gerektigi söyleniyordu yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Burada mevcut terminal ile kurulumunu yapınız yada filza ile fakat Crack li degil satın alım gerekli.

bizim sitede mevcut
BioProtect (ios11)
Yapanlar olmuş

Hocam bildigim kadarıyla bioprotect X de crack yok yanlışınız olmasın ? Bioprotect den bahsetmiyoz X olan modeli olacak ?
Yapılan açıklamada bioprotect e sahip olan kişilerin bioprotect X i yeniden satın alması gerektigi söyleniyordu yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen.
Yarın yapabilirsem video çekip atabilirim hocam bioprotect X den bahsediyoruz evet 👍🏾

rcpkzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar her tweak yükleşiyimde appsyncunified yeniden yüklüyo galiba bu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydown ile indirme yaptıysanız filza dan alt sürüm bulabilirsiniz ya da alternatif repolar 😉

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydown ile indirme yaptıysanız filza dan alt sürüm bulabilirsiniz ya da alternatif repolar
Tüm repoları denedim çalışmıyor hiçbiri spn güncellemedn önceki sürümü cracktool ile kıtmıştım sorunsuz çalışıyordu nasıl yapacaz şimdi cydowndan ne indirirse. Siliyordum kalıntı kalmasın diye

Gülümse 🤣 Kaderine

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bioprotect kalıntılarını hepsini sil. Bende ki sorunsuz deb atayım kur crackle

Tips
Tips
Üst Alt