Neler yeni

Çözüldü Bioprotect xs veya Alternatifi

keskintig

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
12.1.2 icin bioprotect xs ücretli paypal olmadigi icin alamiyorum veya alternatifi varmı ücretsiz alınabilen

keskintig

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Şimdi yükledim ve silmem uzun sürmedi çok kasintı bi uygulama bu. Baska yokmudur?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Maalesef dostum ama istersen paypal konusunda yardımcı olabilirim. ÖM atman yeterli

mtokat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.1.2 icin bioprotect xs ücretli paypal olmadigi icin alamiyorum veya alternatifi varmı ücretsiz alınabilen
merhaba,
benim telefon xs 12.1.1-3 beta jailbreak olmadı, sen xs için tweak soruyorsun, telefon jailbreak oldumu, olduysa ben neden yapamıyorum?

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
merhaba,
benim telefon xs 12.1.1-3 beta jailbreak olmadı, sen xs için tweak soruyorsun, telefon jailbreak oldumu, olduysa ben neden yapamıyorum?
tweak adı callbarxs iphone xs ile alakası yok

keskintig

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
öm nedir almak istedigim ucretli tweekler var

hknkzn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ben bio protect i satın almıştım iOS 10 a kadar ama şimdi iOS 11 de kullanamıyorum,aynı tweak i bi daha mı satın alalım?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben bio protect i satın almıştım iOS 10 a kadar ama şimdi iOS 11 de kullanamıyorum,aynı tweak i bi daha mı satın alalım?
Ya aynı tweak derken adam ufak bir yamayla halledebilse tekrardan satmazdı heralde bazı ios geçişlerinde tweakler baştan yazılıyor böyle durumlarda da adam hakkını istiyor bence normal.

Tips
Tips
Üst Alt