Neler yeni

bioprotect x çalışmıyor

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba ben once resmi reposundan bioprotect x 2.3.10 yükledim ama aktive edemedigim icin çalışmadı. daha sonra ayni versiyonun crack lisi cikmis onu yuklegim ancak o da aktive olmadi ve calismadi ayrica cracktool3 den baktigimda bioprotect i gormuyor. paypal i dogru duzgun kullanabilsek hemen satin alacagim ama malum deveye hendek atlatmak lazim paypal icin, akliniza bi çözüm geliyor mu?

Cihaz
iphone x
Sürüm
11.4beta3

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumda Paypal için anlatım var oradan yararlanabilirsiniz. Crackli uygulamalar konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
o anlatimi okudum, ayrica baska yontemler de arastirdim ancak telefondan paypal a girmek sorun cikarabiliyor diyorlar, iki adimli dogrulama ve telefona sms gelmesi gibi. Oncelikli olarak Cracli kullanmayi tercih etmiyorum ancak bazen son care bu olabiliyor. limneos ya da hackx paypal disinda bi odeme kabul etse hemen oder alirim. ikisi de kaliteli.

nicholaihel

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
icleaner ile iyi bir temizleme yap daha sonra orjinal repodan yükle. cracktool daha sonra görecektir ben sorunsuz kullanıyorum

OkkoOkan

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
11.3.1 kullanıyorum iPhone X birçok uygulama stabil değil maalesef oyüzden jb kullanmaktan vazgeçtim şarjı çok aşırı tüketiyor tweakler

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
icleaner ile iyi bir temizleme yap daha sonra orjinal repodan yükle. cracktool daha sonra görecektir ben sorunsuz kullanıyorum
temizlik yapip tekrar yukledim olmadi yine, yeni surumum bekleyeyim yoksa tekrar jailbreak mi yapayim diye düşünüyorum.

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.3.1 kullanıyorum iPhone X birçok uygulama stabil değil maalesef oyüzden jb kullanmaktan vazgeçtim şarjı çok aşırı tüketiyor tweakler
Bende x kullanıyorum kullandığım tweaklerin şarja olumsuz etkisini göremedim henüz. Ve gayette stabil çalışıyor jailbreak

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende x kullanıyorum kullandığım tweaklerin şarja olumsuz etkisini göremedim henüz. Ve gayette stabil çalışıyor jailbreak
aynen
Mesaj düzenlendi:

cracktool3 u kaldirip tekrar yukleyince gordu bioprotect i ve su an sorunsuz kullanabiliyorum 👍

Tips
Tips
Üst Alt