Neler yeni

Bilgisayarsız JB

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Malum X’den sonraki cihaz sahipleri jailbreak için aylarca bekler olduk umut yok gibi, bugün 5s aldım iOS sürümü 12.5.1 bilgisayarsız jailbreak yapılabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@HamzaC.

Bilgisayar olmadan jailbreak yapabilirsin

Not: —Tabiki link bulursan ve
uygulama yüklenirse...

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Önerebileceğiniz bir link var mı çalışan

Ungabunga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
En kolay Chimera JB yapabilirsin. Sideloadly ile uygulamayı yüklersin. Yükledikten sonra bir kaç sefer olmayabilir telefonu yeniden başlat, soğumasını bekle veya arkaplan uygulamalarını kapat.

Son düzenleme:

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
En kolay Chimera JB yapabilirsin. Sideloadly ile uygulamayı yüklersin. Yükledikten sonra bir kaç sefer olmayabilir telefonu yeniden başlat, soğumasını bekle veya arkaplan uygulamalarını kapat.
Bu işlem bilgisayarsız mı

Ungabunga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu işlem bilgisayarsız mı

Blgisayarsız JB diye bir şey yok. Az gerektiren çok gerektiren var. Bu az gerektireninden. ipa'yı yükledikten sonra 7 gün boyunca istediğin zaman uygulamadan yeniden yapabilirsin. 7 gün sonunda ise yeniden bilgisayar yoluyla uygulamayı yüklemen gerekecek.

Edit: şöyle bir şey var ama denemek lazım

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben daha önce çok yaptım bilgisayarsız. tweakbox pandahelper gibi uygulamalardan jb araçlarını kurabiliyorduk. Eski cihaz eski sürüm illaki vardır bilen varsa diye konu açtım.

erenkocak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Benim iphone 6 12.5.1 sürüm bilgisayar var ama jailbreak yapmasını bilmiyorum yardımcı olacak var mı aslında amacım telefona netflix yükleme çünkü app store 13.0 üzeri destekliyor araştırdım cyda ile oluyormuş bağladım teli falan ipa dosyasını sürükledim bir hata aldım 1F04F3B4-7884-411E-A349-823849E2D899.jpeg
Dediğim gibi ipayı nasıl yüklerim veya nasıl jailbreak yaparım bilgisi olan lütfen ulaşsın bana bilgisayarda var instagram eren__kck

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim iphone 6 12.5.1 sürüm bilgisayar var ama jailbreak yapmasını bilmiyorum yardımcı olacak var mı aslında amacım telefona netflix yükleme çünkü app store 13.0 üzeri destekliyor araştırdım cyda ile oluyormuş bağladım teli falan ipa dosyasını sürükledim bir hata aldım Ekli dosyayı görüntüle 18386
Dediğim gibi ipayı nasıl yüklerim veya nasıl jailbreak yaparım bilgisi olan lütfen ulaşsın bana bilgisayarda var instagram eren__kck
en iyisi

erenkocak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
abiler bir ricam olacak ben jailbraktan anlamam yapmaya çalışsam ble yapaam çok karışık benim evde tek iphonem var o da iphone 6 ben netflix yükleyemiyorum abiler rica etsem size hesabımı versem siz yükleseniz uygulamayı benim satın alınanlarıma gelsin kurayım cihazıma ya da çevrenizde böyle güvenilir biri var mı abi lütfen yardımcı ol abi yalvarırım kaç haftadır sıkıntı çekiyorum hesabıma giremiyorum

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
abiler bir ricam olacak ben jailbraktan anlamam yapmaya çalışsam ble yapaam çok karışık benim evde tek iphonem var o da iphone 6 ben netflix yükleyemiyorum abiler rica etsem size hesabımı versem siz yükleseniz uygulamayı benim satın alınanlarıma gelsin kurayım cihazıma ya da çevrenizde böyle güvenilir biri var mı abi lütfen yardımcı ol abi yalvarırım kaç haftadır sıkıntı çekiyorum hesabıma giremiyorum
Bunun için yapman gereken Jailbreak yapıp Netflix eski sürümünü cihazına indirmen, Bunun dışında sana yardımcı olacak kişi işini çözemeyebilir. güncel sürümü indirmeye ayarlı olmasından dolayı.

Tips
Tips
Üst Alt