Neler yeni

Bildirimleri zamanlama

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba arkadaşlar bazı uygulamaların bildirimini otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayan tweak var varmı

yani örneğin sürekli mail geli yada başka uygulama bunların bildirimini kendimiz belirleyip sadece iş saatlerinde açılsa gibisinden..

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Uygulama bazlı yapılabilirliğinden emin değilimde komple bildirimlere yapabilirsin bunu.
Rahatsız etme modunu açıyorsunuz,
Sessiz kısmını herkes yapıyorsunuz,
Arabilecekler kısmını herkes yapıyorsunuz,
Zamanlanmış kısmını kendinize göre ayarladığınızda o belirlenen saatlerde cihaz bildirim sesleri çıkartmayacaktır. Sadece arama seslerini duyacaksınız...
Lakin böyle bir tweak vardır diye düşünüyorum...

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tam olarak işine hitab ediyor mu bilemedim ama kesinlikle bildirimlere kolayca hükmetmeni sağlayacak bi tweak çıktı..

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
denemek istedim ancak ios 11 benimki bu 13 için illaki bir tweak vardır ya girip bilgirimleri ayarlicaksın rahatsız etme modu gibi saat vercen düşünün işten çıktın 1 saat sonra tüm bildirimler duruyo gereksiz ekran kirliliği yok sabah işe geldin o saatte bildirim düşecek inşallah bulurum

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
denemek istedim ancak ios 11 benimki bu 13 için illaki bir tweak vardır ya girip bilgirimleri ayarlicaksın rahatsız etme modu gibi saat vercen düşünün işten çıktın 1 saat sonra tüm bildirimler duruyo gereksiz ekran kirliliği yok sabah işe geldin o saatte bildirim düşecek inşallah bulurum
Mantıklı. Olabilir aslında. İnşallah bulursun hocam

Tips
Tips
Üst Alt