Neler yeni

Bildirimlerde ki zaman görünümü

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar resimdeki gibi bildirimlerin zaman göstergesini hangi tweak yapıyor? StackXI ve ModernXI tweakleri yüklü fakat olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?A541AC48-FEED-49D8-922B-E0A25751A03C.pngA541AC48-FEED-49D8-922B-E0A25751A03C.png

Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
11.1

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Konu cevaplara kapatılabilir. Tweak adı ExactTime.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Konu cevaplara kapatılabilir. Tweak adı ExactTime.
Arkadaşlar resimdeki gibi bildirimlerin zaman göstergesini hangi tweak yapıyor? StackXI ve ModernXI tweakleri yüklü fakat olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?Ekli dosyayı görüntüle 8599Ekli dosyayı görüntüle 8599
kardeşim merhaba.StackXI ve ModernXI bu tweakleri aynı anda mı kullanıyorsun.herhangi bir sorun yaşadın mı.kilit ekranı için kullandıgın başka tweak var mı.bu iki tweaki varsa kilit ekranı için kullandıgın diger tweaklerle aynı anda mı kullanıyorsun acaba..?

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba. Evet 3 tweaki aynı anda kullanıyorum. Görsel bana ait değil. Ama görselde ki gibi oldu. Ekstra kilit ekranı için bir tweak kullanmıyorum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba. Evet 3 tweaki aynı anda kullanıyorum. Görsel bana ait değil. Ama görselde ki gibi oldu. Ekstra kilit ekranı için bir tweak kullanmıyorum.
Teşekkürler.şu nedenle sordum stackxı tweakinin lock plus pro ile çalışmadığı yazıyor.o yüzden merak ettim bende...bende exact Time ı kurdum ama görüntülerdeki gibi olmadı bende.bende zaman kısmı bildirimin üstünde değil içinde sağ üst köşede gösteriyor...

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Rica ederim. Belkide ModernXI ile oluyordur üstte olma olayı.

Tips
Tips
Üst Alt