Neler yeni

Bildirim sesi geliyor. bildirim yok

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
s. a. arkadaşlar. iphone 11. ios 14.5 kullanıyorum. telefonda zaman zaman bildirim sesi geliyor. ama bildirim yok. bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

LeventBey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Aynısı oluyor çok saçma. Detaylı inceleyeceğim durumu.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende de var öyle bir problem :D

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
benim android telefonum da akşamları ekranı açılıp kapanıyor ne bildirim var nede başka birşey. aklımızla oynuyorlar :D

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadqşlar. apple aradım. diyorki güncelleme sürümü düşük ondan dolayı oluyormuş. ben yemedim. ama doymuş gibi yaptım.

barzo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Bendede oluyor evet. Bildirim ses geliyor ama bildirim yok. Şöyle bir durum var jailbreak aktif olmasa bile geliyor muhtemelen kullandığımız sürümde veya uygulamalarda birşey var cihazı aynı sürüme sıfırlayıp denemek lazım.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
bildirim ayarlarından herşeyi kapatın deneyin. yasaklı repo crackli tweak yüklemesi ile olabilir. iyi forumlar.

asker22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
benim cihazda jailbreak yok. yinede geliyor

GhostKiller

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Watusi kaynaklı diye düşünüyordum jbsiz cihazda da olmuş wp kaynaklı olabilir. Ses geliyor ekran açılıyor bildirim yok. 1 defa ekran açıkken denk geldi sanki yeşil renkli bildirim gelip birden gitti garip.

FLeX57

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mail geliyordur. Mail bildirimleri gelmiyor sadece sesi geliyor. Herkes bişey yazmış :D

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar aynısı bendede var saate dokununca oluyor bumu sizdeki de?
Mesaj düzenlendi:

ben tek tek denedim buldum smart network2 tweetinden kaynaklı bunu kapatıp denermisiniz hatta foto ekledim o tiki açarsanız düzeliyor bildirim gelmiyor

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bildirimleri ekranda göstermeyi ayarlardan kapatmış olabilirsiniz. Bu durumda sadece ses gelir. ekrana birşey yansımaz. ben telegramı o şekilde kullanıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt