Neler yeni

[BAŞARILI] İos 11.3.1 Futurerestore ile restore ettim.

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar,
2 gündür telefonumu 11.3.1 sürümünde restore etmek için uğraştım. Sonunda meyvesini de aldım. :)

windows üzerinde o kadar uğraşmama rağmen hiç bir sonuç alamadım.
Size tavsiyem VMware ile sanal hackintos kurun öyle yapın. Bu arada eğer VMware ile yapacaksanız kesinlikle usb ayarını usb 2 yapın.

Sourusu olan bir yerde takılan varsa yardımcı olabilirim.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
hangi versiyondan geri geldiniz? telefon modeli nedir? bunları paylaşabilir misiniz?

deviL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam restore etmek değil de ios 9.3.3 den ios 11.2 e futurerestore ile upgrade yapmamda yardımcı olurmusun ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu Restore işlemini, sadece 1 kere mi yapabiliyorsun? Yoksa SHSH aldıktan sonra sürekli böyle Restore edebilecek misin?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Şimdi bende restore etmek istiyorum ne yapmam gerek adımları anlatırsan anemonede bir sorun var sürekli safe moda atıyor kafayı yedirtti .

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu Downgrade işlemi, DFU/Recovery kadar sağlıklı değil diyorlardı. Tamamen temizliyor mu telefonu?

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Şimdi bende restore etmek istiyorum ne yapmam gerek adımları anlatırsan anemonede bir sorun var sürekli safe moda atıyor kafayı yedirtti .
Anemone da sorun var diye cihazımı restore ediceksin iclenear ile temizlesene anemone nin artıklatını ayarlarını

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
FutureRestore konusu vardı zaten.. o konu altından neden devam etmediniz?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Anemone da sorun var diye cihazımı restore ediceksin iclenear ile temizlesene anemone nin artıklatını ayarlarını

ya denedim fakat olmadı tek çare sıfır kurulum diye düşünüyorum cihaz şöyle tertemiz olsun da bu sefer acemi gibi her tweaki kurmayayım.

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Semirestore Diye bağırıyorum yahu duyan yok :/

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
O konu nasıl yapıldığını gösteriyor. Ben ise yaptığım için burda nasıl yaptığımı göstermem amacıyla konu açtım.
Misal Technopat sitesinde PC'ye MAC kurma konusu var ama kurabilenler başarılı kurum diye paylaşıyor rehberlik olması amacıyla. Sorunluysa konuyu silebilirsiniz.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Validaliy amacım konuyu silmek değil. Sadece o konuya neden cevaben yazmadığınızı merak ettim.

Bu şekilde konu fazlalığı oluyor ve insanların aklı karışabiliyor. Mevcut konu üzeriden gidersek; en azından bilgi olarak tek bir konu olacak ve ulaşılabilirlik olarak daha kolay olacaktır.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaş en azından yaptığı işlemleri, bilgileri diğer konuya atarsa toplu bir bilgi olur. Millet mesajlara bakınca bilgilenir yani. 👍🏻

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bana göre konu fazlalık olmuş forumda adminin açtığı konu var, oraya bu bilgiler eklenere güncellenebilir,bu arada dediğiniz pcye mac os sanal yüklemek 32 bit pclerde ile yarıyormu ? Windows 10da Future restore ve terminalde 64 bit pc gerekiyor... ne yazıki öğrenciyiz iyi bilgisayrımız yok :) Sanal 32 bit pcde dediğiniz yöntem çalışıyorsa işe yarar.

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bana göre konu fazlalık olmuş forumda adminin açtığı konu var, oraya bu bilgiler eklenere güncellenebilir,bu arada dediğiniz pcye mac os sanal yüklemek 32 bit pclerde ile yarıyormu ? Windows 10da Future restore ve terminalde 64 bit pc gerekiyor... ne yazıki öğrenciyiz iyi bilgisayrımız yok :) Sanal 32 bit pcde dediğiniz yöntem çalışıyorsa işe yarar.
benim bilgisayarımda windows işe yaramadı. arkadaşın bilgisayarında windowsta işe yaradı.windowsu deneyin önce olmazsa başka işletim sistemi kurarsınız.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
benim bilgisayarımda windows işe yaramadı. arkadaşın bilgisayarında windowsta işe yaradı.windowsu deneyin önce olmazsa başka işletim sistemi kurarsınız.
Validaliy: sana ne kadar teşekkür etsem azdır allah senden razı olsun şimdi jailbreak yüklim şu safe moduna girmem inşallah,futurarestore başarılı oldu sorun çıkmadı 👍👍👍👍👍👍👍👍👍

• Like
Reactions: may

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bence ayrı olarak açılması iyi olmuş konunun 👍🏻

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Pciniz 64 bitmi 32 bitmi 32 bit ise işe yaramamıştır yüksek ihtimal, Eski pclerde olmuyor.

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Nonce ayarladıysanız istediğin kadar yapabilirsiniz.
Nonce dediginiz Shsh kayitlarimizmi yoksa electra ipasina girdimiz kodmu?

Tips
Tips
Üst Alt