Neler yeni

audiorecorder2 tweak sıkıntısı

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba 11.1.2 sürümündeyim.kaç aydır bu tweaki kaç kere farklı farklı repolardan kurdum en son orijinal reposundan indirip crack tools 3 ile lisansta yaptım.. her zaman bir sıkıntısı oluyor.. bazen görüşmeleri kaydediyor çoğunluk etmiyor..kaydettikleri de 30 saniyeden uzun olmuyor genelde 10 saniye falan oluyor..farklı bir çözüm yolu var mı..yada tamamen tüm kalıntılarından repodan indirdiğim türkçe yama da dahil nasıl kurtulabilirim.. belki kalıntılarından da kurtulup tekrar lisans yaparsam düzelir diye umuyorum

Cihaz
iphone 6
Sürüm
11.1.2

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende lisanslı satın aldım
Hiç bu sorunlar yok bence satın alın

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Her zaman alternatifler vardır, ücret vermenize gerek yok.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Benim cihazda da aramalarımı engelliyordu. Aramayı açtığım zaman, ses gelmiyor, gitmiyordu. İlk birkaç aramayı kaydedip, sonrasında böyle sorunlar yaşıyordum. Hiçbir iOS versiyonunda düzgün çalışmadı bende bu Tweak. Konuyu takipteyim.

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aklıma gelen tüm alternatifleri denedim..bizim repodan HYİ den xarold dan hatta yasaklı repodan kurdum(çalıştı ama respring attıktan sonra tüm uygulama tweakler kayboldu tavsiye etmem) en son da kendi reposundan indirip CrackTool3 ile lisansladım.. varsa denemediğim yöntem bilmiyorum

Tips
Tips
Üst Alt