Neler yeni

AudioRecorder 2 Ses Sorunu

Aogerik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Call barla audiorecorde çakışıyormu audiorecorder 2 yi nereden kurabilirim nerede sağlıklı çalışıyor kuruyorum kayıta basınca benim sesim karşıya gitmiyor onunkide gelmiyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Call barla audiorecorde çakışıyormu audiorecorder 2 yi nereden kurabilirim nerede sağlıklı çalışıyor kuruyorum kayıta basınca benim sesim karşıya gitmiyor onunkide gelmiyor
Satın alman gerekiyor “Audio Recorder”i
Yoksa hep problem yaşarsın

JailbreakTR

slymn83

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben 4 5 senedir kullanıyorum 3 dolara almıştım
Gayet stabil çalışıyor

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben satın aldım son 2 aydır player da sorun yaşıyorum, kayıt dinlerken atıyor. Çözemedim halen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

JailbreakTR

Merhaba hocam bulunan tweakları satın almak istediğimde paypal olması lazım fakat türkiyede biliyorsunuz alamıyoruz acaba nasıl alabiliriz nasıl bir yöntem izlemeliyim bilgilendirir misiniz

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7

JailbreakTR
“Audio Recorder’a rakip bitane daha vardı adı neydi unuttum rus bi adam yapmıştı “Audio Recorder’dan daha iyiydi satında almıştım bigboss’ta yoktu ?

tolga3589

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
“Audio Recorder’a rakip bitane daha vardı adı neydi unuttum rus bi adam yapmıştı “Audio Recorder’dan daha iyiydi satında almıştım bigboss’ta yoktu ?
burada satılıyor fakat yine paypal çıkıp duruyor karşımıza. Bir yolunu bulacağız artık

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben satın aldım son 2 aydır player da sorun yaşıyorum, kayıt dinlerken atıyor. Çözemedim halen

Dostum bende de oluyordu ama audio recorde'e girince sağ üstte bulunan ayarlar menüsüne girince dropbox ve google drive pasif edince atmamaya başladı. sende dene istersen

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostum bende de oluyordu ama audio recorde'e girince sağ üstte bulunan ayarlar menüsüne girince dropbox ve google drive pasif edince atmamaya başladı. sende dene istersen
Dostum çok sağ ol dediğin gibi işe yaradı bende de daha atmıyor

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Super Recorder lisanslı vardı bende yanlışlıkla bi dosyasını sildim tweak bozuldu tekrar kendi repo’suna baktım adam kaldırmış deb’i çıldırcam ya adam başka bi repomu açtı ne yaptı bilen varmı?

Tips
Tips
Üst Alt