Neler yeni

Çözüldü Arayan Ekranda Görünmüyor ve Safari Sorunu

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Jb 11.0.1 Electra kullanıyorum arayan olduğunda yani telefon çaldığında ekranda görüntü yok bildiğin simsiyah sadece ses var kilidi kaldırıp ekranı acsamda arayan görünmüyor aramanın bitmesini bekleyip cevapsızdan geri aramak zorunda kalıyorum acaba hangi tweak yapıyor bunu ayaralari kontrol ettim bisey bulamadım safari nete çok zor bağlanıyor birkaç kez denemek kapatıp açmak gerekiyor var mi çözümü ? Yüklü tweakler bunlar:

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yok hocam daha önceki bir sürüm

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Eyvallah üstadım yalnız herşey silinecek değil mi yani önceki tweak ler öncekinin üzerine mi yükleyeyim direkt

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
aynen öyle ama sadece SBInject klasörünün içi siliniyor. Yani ınu bi yere yedekle. beta 10 kurduktan sonrada olduğu gibi eski yerine atıp respring yap.

Kaldığı yerden devam edebilirsin :)

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sorun cask onu sil düzelir bende yüklemiştim sildikten sonra düzeldi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@gokmenecer Electra beta 10 da ise yaramadı @mstgezici caski da sildim gene ayni hala ayni sorunlar devam ediyor bence ayarlarinada baktım ama springplus olabilir sorun

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@gokmenecer Electra beta 10 da ise yaramadı @mstgezici caski da sildim gene ayni hala ayni sorunlar devam ediyor bence ayarlarinada baktım ama springplus olabilir sorun
Beta 10 nu kurarken 9 üstünemi kurdun yoksa temiz bi kurulumu yaptın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@mstgezici silmeden eskisinin üzerine kurdum beta 10u edit: beta 11 çıkmış onunla da denerim artık

Son düzenleme:

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
SpringPlus sildim gene olmadı arayan hiçbir şekilde görünmüyor galiba komple Electra yı silip yeniden beta 11 ile tek tek tweak deneyip yapmam lazım

Tips
Tips
Üst Alt