Neler yeni

Çözüldü Arama yapamıyorum

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şebekeyi 4G’ye sabitlediyseniz bu olabilir. Arama geldiğinde şebeke 3G’ye geçmek ister ama Lte sabitlediyseniz 3G’ye geçemediği için arama başarısız olur.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beni arayanlar ulaşamıyor ve bende aramak istediğimde isteği gerçekleştirme hatası bilinmeyen hata diyor. Lütfen acil yardım yüklü tweaklerin de resmini atıyorum etki eden olabilecek varsa.
Cihazı yeniden başlatın jailbreak pasif olur hala arama problemi varsa sim kart yada operatörden kaynaklı bir sorundur.

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şebekeyi 4G’ye sabitlediyseniz bu olabilir. Arama geldiğinde şebeke 3G’ye geçmek ister ama Lte sabitlediyseniz 3G’ye geçemediği için arama başarısız olur.
Lte ses ve veri olarak açık sadece veri de bile aramıyor hiçbir türlü ccmodules pro tweakiyle 3g seçip arama yapabiliyorum sadece tweaki kaldırıp lte yi kapatsam bile arama yapamıyorum

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazı yeniden başlatın jailbreak pasif olur hala arama problemi varsa sim kart yada operatörden kaynaklı bir sorundur.
Yaptım fakat hala aramıyor, operatörle görüştüm fakat olmuyor.

Exinie

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
SIM kartını çıkartıp tekrar takmayı deneyin, Cihazı yeniden başlatın böylece Jailbreak pasif hale gelir ve tüm tweakler kapanmış olur eğer öyle de arama yapamıyor iseniz bir tweak sistem dosyalarını bozmuş olabilir veya sorun jailbreakden kaynaklı değildir.

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ayarlardan ağ ayarlarını sıfırlayın ve bir daha CCModulus Pro tweakı ile şebekeyi sabitlemeyin.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yaptım fakat hala aramıyor, operatörle görüştüm fakat olmuyor.

Jailbreak yokken sorun varsa jailbreak kaynaklı değildir muhtemelen başka simkart ile deneyin

Borckali08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ayarlardan ağ ayarlarını sıfırlayın ve bir daha CCModulus Pro tweakı ile şebekeyi sabitlemeyin.
CcModules tweakinde de sorun yok telefonda da operatörde de ccmodules de automatic ayarlar da kullanınca lte arama yapılabiliyor 4g elle seçince yapmıyormuş sorun çözüldü teşekkürler. Konu kilit

Kompur25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
CcModules tweakinde de sorun yok telefonda da operatörde de ccmodules de automatic ayarlar da kullanınca lte arama yapılabiliyor 4g elle seçince yapmıyormuş sorun çözüldü teşekkürler. Konu kilit

Nasil cozdunuz

Kompur25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

bende arama ekrani hic gelmiyor ararken yanliz diger taraftan ararlarken geliyor karsi tarafin

Tips
Tips
Üst Alt