Neler yeni

Tweak AquaBoard X

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Tweak: AquaBoard X
Repo:
Sürüm:
0.1-2
Uyumluluk: iOS 11
Fiyat: $2.69

Açıklama: SpringBoard için gerçek 3D OpenGL tabanlı su efekti ! Ana Sayfanız için etkilişimli havalı su efektini getirin!

Türkçe Çeviri : AquaBoard X Türkçe Çeviri

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

IMG_2117.PNGIMG_2118.PNGIMG_2119.PNGIMG_2120.PNG

Moderatör tarafından düzenlendi:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaş bu adam "A" dese 2 dolar, "B" dese 3 dolar.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
aynen fiyatları mi artırıyor ne, hadi audiorecorder, callbar gibi önemli özellikleri olanlar ne ise de bunun gibi sadece görsel estetik ya da tema gibi olanlara 3 dolar fazla gibi sanki.

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Tweak: AquaBoard X
Repo:
Sürüm:
0.1-2
Uyumluluk: iOS 11
Fiyat: $2.69

Açıklama: SpringBoard için gerçek 3D OpenGL tabanlı su efekti ! Ana Sayfanız için etkilişimli havalı su efektini getirin!

Türkçe Çeviri : AquaBoard X Türkçe Çeviri

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyayı görüntüle 7333Ekli dosyayı görüntüle 7334Ekli dosyayı görüntüle 7335Ekli dosyayı görüntüle 7336
Selam tweak kurduktan sonra lisans istiyor varmı çözüm?

Moderatör tarafından düzenlendi:

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
crackli çıksa bas gitsin buna 3dolar verince 0.99$ muhteşem tweakler var onlar alinir dün mesala 0.99$ muhteşem bir tweak aldim

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
multiiconmover mesala bunlardan biri
Aslinda ios 11 surumle beraber bahsettigjn tweak ( multiiconmover ) gerek kalmadi tek uygulamaya hepsini toplayip diger sayfaya tasiyabiliyorsun artik .... belkide biliyorsundur ukalalik yapmiyom sonra :))

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aslinda ios 11 surumle beraber bahsettigjn tweak ( multiiconmover ) gerek kalmadi tek uygulamaya hepsini toplayip diger sayfaya tasiyabiliyorsun artik .... belkide biliyorsundur ukalalik yapmiyom sonra :))
estağfurullah kardeş ne ukalalığı doğru söyluyorsun ios 11 de var bu özellik biliyorum onu ben ama ios 10 kullanıdığım için bu özellik yok onun için olmazsa olmaz tweaklerden diye bilirim benim için

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
estağfurullah kardeş ne ukalalığı doğru söyluyorsun ios 11 de var bu özellik biliyorum onu ben ama ios 10 kullanıdığım için bu özellik yok onun için olmazsa olmaz tweaklerden diye bilirim benim için
Evet kesinlikle haklisin :))

Tips
Tips
Üst Alt