Neler yeni

AppStore hesabınız devre dışı bırakıldı problemi

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
satın alım yapmışmıydın? onu tahsil edemeyince çıkabiliyor bu

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bunun çözümü nedir şifre değiştim düzelmedi
konu başlığı ve içerik forum kurallarına uymuyor!

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bahsedilen yöntemler işini görmediyse, Ayarlar'dan yeni bir Apple hesabıyla giriş yapmanı tavsiye ederim.
Bu hesabı kurtarmak istiyorsan, 09:00-20:00 saatleri arasında; sabit hattan 00800 448 829 873 numaralı telefondan Apple'la irtibata geçebilirsin. Yardımcı olacaklardır.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bunun çözümü nedir şifre değiştim düzelmedi
Borcu ödemektir.Yada tüm uygulamaları yedek almadan sileceksin.Başka bir apple id alıp ömrüne onla devam edeceksin.Bu arada uyarayım yeni apple id nede borç gelecek ama uygulama indirmene etki etmicek.Hesabında para olursa anında çekicek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Benimde aynı olay başıma gelmişti. Clash of clash oynarken Elmas alıyordum sonra apple arayıp iade istiyordum. İadem gerçekleşiyor ama taşlar gitmiyordu :) bunu 2-3 defa daha yapmıştım en son hesabım devre dışı bırakıldı. Apple aradım zar zor rica minnet hesabı bir kerelik açtırdım. Bidaha olması halinde kalıcı olarak silineceğini söylediler. O gün bugündür bidaha alım yapıp iade etme talebinde bulunmadım.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Benimde aynı olay başıma gelmişti. Clash of clash oynarken Elmas alıyordum sonra apple arayıp iade istiyordum. İadem gerçekleşiyor ama taşlar gitmiyordu :) bunu 2-3 defa daha yapmıştım en son hesabım devre dışı bırakıldı. Apple aradım zar zor rica minnet hesabı bir kerelik açtırdım. Bidaha olması halinde kalıcı olarak silineceğini söylediler. O gün bugündür bidaha alım yapıp iade etme talebinde bulunmadım.
İade işlemlerinde tüm satın alımlarınız inceleniyor :) Google Play Store da inceleme olmadan iade ediyorlar ama oyun içi elmaslarınızda gider.
iOs ta var öyle bi durum bende anlamadım elmaslar gitmiyor.
Farklı apple id ler ile hala satın alabilirsiniz ama :) Neyse uygulama geliştiricilerini zor duruma sokmayalım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

byblt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Ücretini ödemediginiz ürün varsa ondandır

Tips
Tips
Üst Alt