Neler yeni

Apple watch güncelleme istiyor

ferdi.seval

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle sa cümleten
İphone 11 promax 14.6 jailbreak sürümünü kullanıyorum dün itibari ile watch seri 7 aldm eşleşme sorununu sitemizden araştırıp legizmo ile çözdüm ancak saatin yazılım güncellemem için telide güncellememi istiyor facer tarzı uygulamalardan kadran yüklücem bu sürüme uyumlu değil diyor jb kaldırmak istemiyorum lütfen bilgisi olan yardım edebilirmi saygılarımla 🙏

Cihaz
İphone 11 pro max
Sürüm
14.6

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sanırım saatinizi watchOS 9'a yükselteceksiniz. Legizmo 'Kincaid' ile sorununuzu çözebilirsiniz. iOS 13-15 arası, watchOS için de 9.0 üstü sorunsuz çalışıyor.

ferdi.seval

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sanırım saatinizi watchOS 9'a yükselteceksiniz. Legizmo 'Kincaid' ile sorununuzu çözebilirsiniz. iOS 13-15 arası, watchOS için de 9.0 üstü sorunsuz çalışıyor.
Hocam kral adamsın çok tşk ederim 🙏🙏

ferdi.seval

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sorunu cözdünüz galiba bana yardımcı olurmusunuz rica etsem
Arkadaşımın sorunu çözüldü ama ben malesef güncelleme yapmıştım şimdi ios 16 jailbreak mahkumu oldum buyrun elimden gelirse tabiki yardımcı olurum

sefikpelen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşımın sorunu çözüldü ama ben malesef güncelleme yapmıştım şimdi ios 16 jailbreak mahkumu oldum buyrun elimden gelirse tabiki yardımcı olurum
Ben 13.5 kullanıcısı yım ve Apple wach se aldım ve telefonum ile bağlantı yapamıyorum legizmo satın aldım ek deki gibi hata alıyorum

Ekli dosyalar

ferdi.seval

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben 13.5 kullanıcısı yım ve Apple wach se aldım ve telefonum ile bağlantı yapamıyorum legizmo satın aldım ek deki gibi hata alıyorum
Evet deyince direkt eşleşme yapması lazım bende öyle oldu üstelik legizmoya parada vermemiştim sil başla legizmo dene hocam

sefikpelen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şimdi şöle bi ekranda kaldım tam bağlanırkan bağlantıyı kaldırıyor oraya kadar geldim ama daha ileri gidemiyorum valla böle giderse jail silecem gibi ya

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
şimdi şöle bi ekranda kaldım tam bağlanırkan bağlantıyı kaldırıyor oraya kadar geldim ama daha ileri gidemiyorum valla böle giderse jail silecem gibi ya
Legizmo'nun hangi sürümünü satın aldınız? WatchOS 9 ve üstü için Legizmo 'Kincaid' kurulu olması gerek. Legizmo 'Jupiter' satın aldıysanız o desteklemez.

sefikpelen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Legizmo'nun hangi sürümünü satın aldınız? WatchOS 9 ve üstü için Legizmo 'Kincaid' kurulu olması gerek. Legizmo 'Jupiter' satın aldıysanız o desteklemez.
Legizmo jupiter aldım Legizmo Kincaid cydia da cıkmıyor bende onu nereden indirecegim ve yükliyecegim bilginiz varmı acaba

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Kincaid şu an sadece patreon üyelerine veriliyor.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Legizmo jupiter aldım Legizmo Kincaid cydia da cıkmıyor bende onu nereden indirecegim ve yükliyecegim bilginiz varmı acaba
Ya internette aratıp bulacaksınız ya da bir aylığına patreon üyesi olacaksınız. Yükleme yaptıktan sonra üyeliğinizi sonlandırırsınız ya da kalmaya devam edip beta testlerine vakıf olursunuz.

Satın aldığınız Legizmo Jüpiter'i ise işinize yaramayacaksa, rica ederek iade etmeyi deneyin.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Rootless

Alternatif.

Rootless-Rootfull

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt