Neler yeni

Apple store çalışmıyor

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple store çalışmıyor güncelleme veya birşey indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba, bu şekilde konu açtığınızda kimse yardımcı olamaz.
Öncelikle hata ve sorun hakkında detay vermeniz gerekiyor.
-Tweak yükledikten sonra mı hata alıyorsunuz
-Tweak yükledikten sonra olduysa hangi tweaki yüklediniz vb. bilgileri eklerseniz yardım bulabilirsiniz.

Lütfen konu açma kurallarına uygun hareket ediniz.

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Eğer doubleh3lix ile jailbreak yaptıysanız, telefonu yeniden başlatıp tekrar jailbreak yapın düzelir. Aynısı bana da oldu.

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak yükledikten sonra vs olsa kendimde çözerim zatn kardeş belliki durup dururken oluşan birşey,@sametsurmeli çok şey ekledin hayatıma sağol tövbe tövbe modsanız soruna yardımcı olun kardeşim bilmiyorsanız susun

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweak yükledikten sonra vs olsa kendimde çözerim zatn kardeş belliki durup dururken oluşan birşey,@sametsurmeli çok şey ekledin hayatıma sağol tövbe tövbe modsanız soruna yardımcı olun kardeşim bilmiyorsanız susun
Merhaba herşeyden önce forumda saygı kuralları içerisinde yazışmalarımızı yapmamız gerekiyor. Lütfen bu konuya dikkat edin.

- Sorununuza dair herhangi bir açıklama yapmamışsınız. Sorunun nereden veya neyden kaynaklandığını nerden anlayabiliriz sizce? Bu durum bir çok nedenden kaynaklanabilir.. Tweak yüklenmiştir ondan olur, jailbreak aktif değilken olabilir, internetiniz açık değildir olabilir vs. bir çok neden bulabilirim size.
- Cihaz ve sürüm bilgilerinizi de paylaşmamışsınız. Neye göre hangi sürüme göre yardımcı olunacak?
- Konuyu tweak başlığınıza açmışsınız doğal olarak da bizlerin aklına tweak yüklenme sonrası diye bir ihtimal geliyor ama siz diyorsunuz ki tweak yüklemeden oldu. Madem öyle neden bu başlığa açtınız?

Yukarıda bahsettiğim durumlara nedeniyle sorununuza dair detay paylaşımı yapabilirseniz size yardımcı olmaya çalışalım.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle nasıl konuşulacağını öğren ve forumun kurallarını oku öyle gel konu aç 👍🏾 Emin ol hayatına çok şey kattım öğrenmiş oldun

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle nasıl konuşulacağını öğren ve forumun kurallarını oku öyle gel konu aç 👍🏾 Emin ol hayatına çok şey kattım öğrenmiş oldun
Önüne gelen mod olursa böyle olur komik ve cahilsin kardeş ;)

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
konu ne zaman çöp olacak onu merak ettiğimden girmiştim başlığa :)

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt