Neler yeni

Apple Pay

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Apple Walete Kartımı Eklemeye Çalışıyom Yazılım Güncele Uyarısı Veriyo 12.4 Jailbreakliyim Güncelemeden Eklemenin Bir Kandırmacası Varmı??

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Daha önce kullandın mı? Türkiyedeysen kullanılmıyor Bilgin olsun.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Daha önce kullandın mı? Türkiyedeysen kullanılmıyor Bilgin olsun.
Alternatif programla kullanılıyor şuan ama işte benim sürüm sıkıntı nasıl yapacam bilmiyom

Gülümse Kaderine :-)

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Alternatif programla kullanılıyor şuan ama işte benim sürüm sıkıntı nasıl yapacam bilmiyom

Alternatif program dediğiniz hangisi ??
Mesaj düzenlendi:

1.-Adım Cydia'dan iFile'ı indirin ve kurun 2.-Onu açın ve system/Library/CoreServices'e gidin ve SystemVersion.plist'i Property List Viewer ile açın 3.-Yapı Sürümünü ve Sürümü orijinal sürümden düzenleyin (kaydedin) ) taklit etmek istediğiniz sürüme (bunları buradan alabilirsiniz: 4.-Kaydet)

Kartı ekledikten sonra tekrar Plist dosyasını eski haline getirmelisin yoksa elmada kalırsın

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hocam telefonun bölgeyi değiştirmen lazım Apple Pay Türkiye’de kullanılmıyor malum. Baya katmerli bir iş. Benim kullandığım yöntem Wise. Hesap açıyorsun. Kartı Apple paye tanımlayıp saat ve telefondan ödeme yapıyorsun. Konu internette var. Araştırabilirsin.

Ekli dosyalar

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam telefonun bölgeyi değiştirmen lazım Apple Pay Türkiye’de kullanılmıyor malum. Baya katmerli bir iş. Benim kullandığım yöntem Wise. Hesap açıyorsun. Kartı Apple paye tanımlayıp saat ve telefondan ödeme yapıyorsun. Konu internette var. Araştırabilirsin.
Kral bende bunu ekliyecem ama walet uygulaması Sürümü güncele dayatması yapıyo

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Valla sürüm yüksek nasıl gösterilir bilmiyorum. Ben 14.3’te kullanıyorum.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

1.-Adım Cydia'dan iFile'ı indirin ve kurun 2.-Onu açın ve system/Library/CoreServices'e gidin ve SystemVersion.plist'i Property List Viewer ile açın 3.-Yapı Sürümünü ve Sürümü orijinal sürümden düzenleyin (kaydedin) ) taklit etmek istediğiniz sürüme (bunları buradan alabilirsiniz: 4.-Kaydet)

Kartı ekledikten sonra tekrar Plist dosyasını eski haline getirmelisin yoksa elmada kalırsın
Başkan Cihaz Safemoddan çıkmıyo 12.4 13.0 yaptım şimdi nasıl düzeltecem acil bi yardım etsen sana zahmet
Mesaj düzenlendi:

Valla sürüm yüksek nasıl gösterilir bilmiyorum. Ben 14.3’te kullanıyorum.
Kral arkadaşın dediğini yaptım cihaz safemoddan çıkmıyo nasıl yapacam acil bilgisi olan bi yardımcı olurmu

reiis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Başkan Cihaz Safemoddan çıkmıyo 12.4 13.0 yaptım şimdi nasıl düzeltecem acil bi yardım etsen sana zahmet
Mesaj düzenlendi:

Kral arkadaşın dediğini yaptım cihaz safemoddan çıkmıyo nasıl yapacam acil bilgisi olan bi yardımcı olurmu
Yaptığın işlemi geri al

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Mesaj düzenlendi:

Sürüm ile model yerinide değiştirmen gerekiyordu

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm ile model yerinide değiştirmen gerekiyordu
Başkan şimdi restore ile normale döndük senin taktiği tekrar deneyimmi yani denenmiş test edilmiş bir metodmu ona göre yapim bi dünya uğraşmayalım yine tweakleri kurmaya???

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Başkan şimdi restore ile normale döndük senin taktiği tekrar deneyimmi yani denenmiş test edilmiş bir metodmu ona göre yapim bi dünya uğraşmayalım yine tweakleri kurmaya???

Ben denedim oldu

iOS surumu ve o sürümün model numarasını yazman lazım verdiğim linke sitede yazıyor

Örnek iOS gibi ona dikkat et ve değiştirdikten sonra kartı ekleme yaptığında tekrar eski haline getir değiştirdiğin yerle ve bunları yaparken resping yapma
12.1.416D57

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben denedim oldu

iOS surumu ve o sürümün model numarasını yazman lazım verdiğim linke sitede yazıyor

Örnek iOS gibi ona dikkat et ve değiştirdikten sonra kartı ekleme yaptığında tekrar eski haline getir değiştirdiğin yerle ve bunları yaparken resping yapma
12.1.416D57
Kurban olim bi resimli anlatsan ben nasıl yapacağımı bilmiyom

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Lowerinstall tweak vardı onunla değişiliyordu son versiyonlarda çalışırmı denemek lazım.

Son düzenleme:

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben denedim oldu

12.1.416D57
Çalışan Sistem kendi kendine kart kulanılamıyor yazdı aynı metodu tekrar denedim kabul etmiyo cihaz yazılımı güncelle yazısı çıkıyo oysa 2 hafta önce çalışıyordu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt