Neler yeni

Apple Pay İçin Tweak

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Apple pay için iphoneda kolaylık sağlayacak pratikleştirecek tweak varmı!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Apple Pay tr de kullanılıyor biraz meşaketli ama isteyene yardımcı olurum 10 dknizi alir

hllhalil

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Apple Pay tr de kullanılıyor biraz meşaketli ama isteyene yardımcı olurum 10 dknizi alir
Herhangi bir kesinti olmadan nasil kullanabilirz yardimci olabilir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
appstore'dan curve uygulamasını yüklüyoruz, kayıt oluyoruz kayıt olurken kyc yani kimlik doğrulama yapmak zorundayız, gsm numarası girerken kendi türk numarasını girebiliriz doğrulama smsleri geliyor sıkıntısız adres bölümüne maalesef yurtdışı adres göstememiz gerekiyor türkiye'yi gösteremiyoruz üye olurken prome codumu girerseniz sevinirim prome codum : nvwkplle üye olduktan sonra ehliyet veya pasaport istiyor akabinde kimlikteki kişi siz olduğunuza dair selfi çekmek zorundasınız bunları uygulama otomatik çok kolay şekilde sırasıyla yapıyor, daha sonra garanti enpara sanal kart gibi tr kartlarını ekleyip kullanmaya başlayabilirsiniz..
Mesaj düzenlendi:

Bu dediğiniz doğruysa konu açık paylaşınız lütfen çok merak ettim.
yukarda yazdım

Son düzenleme:

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
appstore'dan curve uygulamasını yüklüyoruz, kayıt oluyoruz kayıt olurken kyc yani kimlik doğrulama yapmak zorundayız, gsm numarası girerken kendi türk numarasını girebiliriz doğrulama smsleri geliyor sıkıntısız adres bölümüne maalesef yurtdışı adres göstememiz gerekiyor türkiye'yi gösteremiyoruz üye olurken prome codumu girerseniz sevinirim prome codum : nvwkplle üye olduktan sonra ehliyet veya pasaport istiyor akabinde kimlikteki kişi siz olduğunuza dair selfi çekmek zorundasınız bunları uygulama otomatik çok kolay şekilde sırasıyla yapıyor, daha sonra garanti enpara sanal kart gibi tr kartlarını ekleyip kullanmaya başlayabilirsiniz..
Mesaj düzenlendi:

yukarda yazdım
Kardeşim ben senin dediklerini yaptım fakat alışveriş yapamadım bir yerde eksik işlem yapıyorum sanırım bana yardımcı olurmusun garanti sanal kartım ekli ama limit olmasına rağmen yetersiz bakiye uyarısı verdi Bim de senin ayarların nasılsa banada yapabilirmiyiz özelden yazsan

Gülümse Kaderine :)

Tips
Tips
Üst Alt