Neler yeni

Apple Müzik Aile Paketi Satın Alımı (Ortaklığı) Ayda 3,5₺

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
[KATILIM TAMAMLANMIŞTIR İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM]

Merhaba arkadaşlar uzunca bir süre spotify öğrenci paketi kullandıktan sonra dün apple müzik aile paketinin fiyat avantajının farkına vardım. Ardından 6 kişi maksimum olarak kullanılabilen bu aboneliği @sametsurmeli ile beraber ilk 1 ay ücretsiz ardından 5 ay toplam 6 ay için kişi başı 17,5 TL ödeyerek satın aldık.

Halen aboneliğimizde 4 kişilik kontenjan bulunmaktadır. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa diye forumda bir konu açalım dedik. Eğer sizde bu tür premium platformlara alıştıysanız ve deezerlife, spofilife gibi platformların ihtiyaçlarınızı karşılamadığını düşünüyorsanız ufak bir bedel karşılığında ortaklığımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca kendim spotify'dan geçmiş birisi olaraktan tüm listelerimi ve parçalarımı ücretsiz ShiftSong uygulaması ile zahmetsiz ve eksiksizce aktardım. Geçmek isteyen kullanıcıların aklında soru işareti kalmasın diye yazayım dedim.

Açıklamalar:

- Satın alım işlemini ben gerçekleştireceğim dolayısı ile üyeleri aileye ekleme ve çıkarma işlemini de yine ben yapacağım.
- Üyeleri iki farklı yol ile aileye katmamız mümkündür; birisi iMessage üzerinden davet kartı gönderilerek. Diğeri ise aileye katılmak isteyen kişinin Apple ID ve Şifresinin tarafımca ortaklığa elle girilerek.
- Diğer ortaklar faturalandırmaya tabi tutulmayacağından ücretler Denizbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası aracılığı ile tarafıma gönderilecektir.
- Normal şartlar altında 6 aylık toplu alım gerçekleştirecektim fakat, ilk ay ücretsiz olduğu için 5 aylık ücret tahsil edilecektir. Sonrasında devam etmek isteyen üyeler ile birlikte bir 6 aylık döneme daha girmeyi düşünüyoruz.
- Her üye kendi Apple Hesabı ile katılım sağlayıp kimse birbirinin içeriğini görmeyecektir. Ortak olan tek nokta ödemedir.

Ödeme Bilgisi:

-Paket Ücreti Aylık 21₺'dir.
-Kişi başı bir aylık pay 21₺/6(kişi)=3,5₺'dir.
-Altı aylık toplu alım yapılacağı için ödenecek tutar totalde 21₺*6(ay)=126₺, kişi başı ödenecek tutar ise 126₺/6(kişi)=21₺'dir.
-Son olarak ilk ay ücret ödenmeyeceği için ödenecek tutar totalde 21₺*5(ay)=105₺ ve kişi başı ödenecek tutar ise 105₺/6(kişi)=17,5₺ olacaktır.
-İkinci altı aylık periyot için devam etmek isteyen üyelerden tekrardan kişi başı 21₺ talep edilecektir.

Katılımcılar:

1. @Se7Touch
2. @sametsurmeli
3. @irocronic
4. @pepe7115
5. @Ulviarslan
6. @Theboogeyman

Soru sormak isteyenler yorumlara yazabilirler elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
İlgilenen arkadaşlar yorum veya özel mesaj yolu ile benimle irtibata geçebilirler. Teşekkürler.

[KATILIM TAMAMLANMIŞTIR İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM]

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Spotify kullanıyorum da şuan bunu görünce kafam karıştı. 🤔

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dediğim gibi hacım fiyat avantajı süper ayrıca iPhone da müzikler uygulamamı kullanmayı özlemişim inan ki

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dediğim gibi hacım fiyat avantajı süper ayrıca iPhone da müzikler uygulamamı kullanmayı özlemişim inan ki

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çoğu şarkı varsa olabilir aslında ama playlist falan var ya spotify’de o huyunu seviyorum. Öyle bir şey var mı Apple Music de ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hani çok mu iddialı olur bilmiyorum ama belki spotify dan daha kapsamlı ve güncel dediğim gibi bende spotifydan geçtim.

10546

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
6 kişi ortak girdik diyelim. Birbirimizin müziklerini görebilecek miyiz yoksa herkesin oluşturduğu müzikler özel mi olacak?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
6 kişi ortak girdik diyelim. Birbirimizin müziklerini görebilecek miyiz yoksa herkesin oluşturduğu müzikler özel mi olacak?
Herkesin listesi kendine herkes kendi Apple Hesabı ile katılım sağlayacak diğer aile üyeleri ile tek ortak yanı ödemedir.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Tüh kaçırdık

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Valla arkadaşlar söylememe gerek yok 3 kişi olmuşsunuz bile ;)
Hatta Benim de bugün spotify bitmiş. Kart da para yok diye çekememiş. 😁 Spotify 6 ay da, öğrenci tarifesini kullanmama rağmen 42 tl ödüyorum. İyi olur bu Apple Music

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba androidden geçiş yapıp spotify premiumdan mahrum kalınca böyle bir arayış içerisine girdim bende. Madem dolmuş. Farklı 6 kişi işe yapabiliriz.

Eğer açık grup varsa katılım yapabilirim.Yoksa yeni grup oluşturabilirim. İlk mesajım gibi görünsede eski iphonecilerdenim. Nickimi aratıp hkkımda tüm detayları görebilirsiniz (güven açısından)

Tips
Tips
Üst Alt