Neler yeni

Tweak Appellancy

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
x teması sarj yiyor fakat yüz tanıma yemiyor pek ayrıca dün sadece beni okurken bugün herkesin yüzünü okuyor anlamadım gitti birde x temasında flaş açamıyorum (kilitli ekranda)

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
x teması sarj yiyor fakat yüz tanıma yemiyor pek ayrıca dün sadece beni okurken bugün herkesin yüzünü okuyor anlamadım gitti birde x temasında flaş açamıyorum (kilitli ekranda)
bende onun testini yaptım hocam sarj konusunda sıkıntı yok yüz tanımada kardeşimde denedim açmadı bir kaç arkadaşımdada denedim açmadı hatta babamda denedim açmadı açamadık şuana kadar kimsede :)

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
dün bende kimsede açmadı bugün okulda 4 kişiye denedim hepsinde açtı :) sende kilit ekranında flaş yanıyor mu bende dün açıyordu bugün açmıyor

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
dün bende kimsede açmadı bugün okulda 4 kişiye denedim hepsinde açtı :) sende kilit ekranında flaş yanıyor mu bende dün açıyordu bugün açmıyor
bende hiç yanmadı basınca safe mode atıyor :)
Mesaj düzenlendi:

kaç tane foto çektin yüz tanımada

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
70 tane çektim dün sorun yoktu bugün böyle yaptı anlamadım sildim bugün tekrar yüklicem

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
70 tane çektim dün sorun yoktu bugün böyle yaptı anlamadım sildim bugün tekrar yüklicem
çok çekmissin bence hocam bende 10 tane var 5 tanesi dışarda çektim ışıklı güzel ortamda 5 tanesinide düşük ışıkta yani saat akşam 7 gibi odamda çektim

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
dün akşam full karanlık ortamda dahi çok iyiydi bugün niye böyle yaptı anlayamadım

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
bence arkadaşlarının yüzünü tanımasının sebebi çok foto bence kaşılaştırıyor hepsini benzeyen hafif varsa açıyor bence benim tahminim bu
Mesaj düzenlendi:

dün akşam full karanlık ortamda dahi çok iyiydi bugün niye böyle yaptı anlayamadım
70 foto çok hocam bence arkadaşların açarken 70 fotoyu karşılaştırıyor hafif benzer buldumu açıyor bence

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
valla ailemdekilerle de benziyoruz ama dün açmadı :D bakalım denicem tekrar

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
valla ailemdekilerle de benziyoruz ama dün açmadı :D bakalım denicem tekrar
bence benim gibi 10 tane çekmen yeterli 5 tanesi ışıklı güzel güneşli ortam 5 tanedeside hafif karanlık ortam yetiyor 70 çok :)

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
denicem teşekkür ederim önerdiğin başka tweak var mı

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
denicem teşekkür ederim önerdiğin başka tweak var mı
bundan başka çok araştırdım fakat bulamadım zaten sürüm düşürcem o yüzden yükledim 12.1 5s de bence biraz agır ios 10.2 shsh2 kaydım var sürüm düşüreceğim için pek fazla tweak araştırmasına girmedim

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
12.1.1 benim dün yükledim valla :) respring nasıl yapılıyor bilgin var mı

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.1.1 benim dün yükledim valla :) respring nasıl yapılıyor bilgin var mı
yüklediğin tweaklerin içinde olabiliyor. ben icleaner ile yapıyordum hem temizliyorum hem respring :) 12 ağır bence 10 na geri döncem

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
şu anda düzeldi kardeşim bana benzediği için bazen onu da tanıyor ama su an daha iyi oldu :)

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
evet ama fark ettim karanlık ortamda çekince yüzün detaylarını ayrıştıramadıgı için herkesinkini açıyor fazla fotoğraf çekmekle alakası yokmuş yani :) fazla resim çekmek sadece yavaşlatıyor

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
evet ama fark ettim karanlık ortamda çekince yüzün detaylarını ayrıştıramadıgı için herkesinkini açıyor fazla fotoğraf çekmekle alakası yokmuş yani :) fazla resim çekmek sadece yavaşlatıyor
fazla resim yavaşlatıyor yani demek istedigim o yavaşlamasının sebebi muhtemelen karşılaştırma yapması o yüzden yavaş :)

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
aynen ama karanlıkta foto çekmekten herkesi açıyormuş :) şu anlık tespitim böyle

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
aynen ama karanlıkta foto çekmekten herkesi açıyormuş :) şu anlık tespitim böyle
benimde açılmamanın sebebi o zaman daha hiç kimsede açtıramadık resmen arkadaşlar arasında yarışma oldu :)

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
aynen sen karanlıkta foto çekmediysen ondandır :)

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben de bi avizenin altında birde arkasında çektim. bu arada benim flaş düzeldi yanıyor artık

Tips
Tips
Üst Alt