Neler yeni

Çözüldü App Admin Çalışmıyor

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
indirme butonuna tek bastığımda hangi sürümü indirileceğimi sormuyor, butona bastılı tutuğumda ise uygulamadan attıyor.

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
14.4.4

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Victordepaula

En Eski sürüme düşürsen ne olacak ki... İpa yüklenir veya yüklenmez yada yüklenir açarken kapanır IOS 10 da çalışan bir uygulama sürümü IOS 13.x sürümünde çalışacak diye bir şey yok

Victordepaula

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Victordepaula

En Eski sürüme düşürsen ne olacak ki... İpa yüklenir veya yüklenmez yada yüklenir açarken kapanır IOS 10 da çalışan bir uygulama sürümü IOS 13.x sürümünde çalışacak diye bir şey yok
en eski sürüm değil de bazı uygulamalarda belli sürümlere indirmek için kullandığımdan sormuştum

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkür ederim. Keşke app admin gibi en eski sürüme kadar düşürme yapılabilseymiş. App admine güncelleme vb bir şey getirilmesi mümkün müdür acaba
Appadmin için iOS 12-13 fix tweak i var Önce appadmin i kurun sonra aşağıdaki repodan onu kurarak deneyebilirsiniz.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appadmin için iOS 12-13 fix tweak i var Önce appadmin i kurun sonra aşağıdaki repodan onu kurarak deneyebilirsiniz.

Apstore ++ aynı görevi görmüyor mu? Bunu da mı kursak o zaman?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Apstore ++ aynı görevi görmüyor mu? Bunu da mı kursak o zaman?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tercih meselesi aynı işi görüyorlar fakat yamalı bir tweak yerine uyumlu bir tweak kullanmayı tercih ederim.

farukkaygisiz24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bende yeni jailbreak işlemi yaptım iphone 6 12.5.1 cihazıma

appstore++ tweak yükledim sileo üzerinden fakat yüükjleme tuşuna uzun basılı tutunca sürüm seçemiyorum sebebi nedir acaba

Tips
Tips
Üst Alt