Neler yeni

[Anlatım] iOS 11'de to.panga Jailbreak'ı Kaldırma

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
tekrar electra 11-3 yükledim tweaks ler aktif oluyor bu sefer cydia acılmadan kapanıyor

---- ----

kimse denemesin rc 1.2 yi

Buradaki manuel tek tek silme ile sonuç alan varmı arkadaşlar

Son düzenleme:

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
To.panga ile silmeye çalışıyorum resping yapıyor fakat yine to.panga error hatası alıyorum

Ben topanga yı hiç bir zaman yüklememiştim

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben topanga nin to sunu kullanmamisken niye o hatayi veriyo onu anlamadim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max

bende sizinle aynı hatayı alıyordum sabah kendi uğraşlarım sonucunda filza ile halettim topanga ile ilgili bişey aramayın tabi sildiyseniz ben kendi kaldırma aracını kullanıp kaldımıştım onu ama yine aynı sorunu veriyordu

filza yı çalıştırıp arama kısmına cydia yazdım çıkan bütün dosyaları sildim tek tek çöp kutusu dahil sonrasında sorun çıkmadan jailbreak yaptım cydia geldi ben bu şekilde error topanga hatasını geçtim

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

bende sizinle aynı hatayı alıyordum sabah kendi uğraşlarım sonucunda filza ile halettim topanga ile ilgili bişey aramayın tabi sildiyseniz ben kendi kaldırma aracını kullanıp kaldımıştım onu ama yine aynı sorunu veriyordu

filza yı çalıştırıp arama kısmına cydia yazdım çıkan bütün dosyaları sildim tek tek çöp kutusu dahil sonrasında sorun çıkmadan jailbreak yaptım cydia geldi ben bu şekilde error topanga hatasını geçtim
Onu yaptim cikan ne varsa sildim ama sonuc ayni. Yok yani topanga ile ilgili hic bir jb kurulumu yapmadimki ben onla ilgili biseyleri kaldiriyim.

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Coolstar bir tweetinde telefondan fabrika ayarlarina donulebilir gibilerinden bi yazi paylasmis anlamadim ama semi english ile :)

viper27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba,

Yaklaşık 3 gündür error topanga hatasını geçmek için uğraşıyorum. To pangayı hiç yüklememiştim. Bir kaç gün önce electra yükledim. Sürekli safe mode atıyordu. Ayrıca ifile ile dosyalara erişemiyordum. Cydia içerisinden bir dosya sildim ve cydia gitti. Ama diğer tweakları kullanıyordum. Cydia yı yüklemek için çok uğraştım beceremedim çünkü dosyalara erişim sağlayamıyordum. Sonrasında defalarca impactor ile electrayı flashladım ama sonuç aynı. To panga eraseri denedim aynı. Geri yükleme yaptım 5 gün önceye gittim yine aynı. Sonrasında Fileescaped yükledim tweakboxdan. Cydia ile ilgili aradığım dosyaları sildim. Hatta daha önce kurduğum tweakları da aradım onları da sildim yine aynı. Kafayı yedim, versiyonum 11.1.2 ve sıfırlayıp son sürümü yüklememek için kendimi sıkıyorum.Son olarak telefonum iphone x
Yardımlarınızı bekliyorum :(

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Electra RC 1.2 yükle
Mesaj düzenlendi:

Sonra sil
Mesaj düzenlendi:

Electra b11.3 yükle
Mesaj düzenlendi:

Sonrada en son sürüm elrctra 1.0.4 yükle

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
RC 1.2 ile cydia geri gelir inşallah
Mesaj düzenlendi:

İnternetten ara bulursun dostum
Mesaj düzenlendi:

dostum RC 1.2 ile cydia gelir

Son düzenleme:

viper27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
RC 1.2 ile cydia geri gelir inşallah
Mesaj düzenlendi:

İnternetten ara bulursun dostum
Mesaj düzenlendi:

dostum RC 1.2 ile cydia gelir
Allah tuttuğunu altın etsin kardesim. Ne kadar dua etsem az sana. Cok cok sagol

viper27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Amin ümmeti muhammedin inşallah
Hocam tweaklari yükledim. Sonra cihaz kendini kapattı ve tekrar rc1.2 ile jb yapmaya çalışırken cihaz respring ekranında kaldı. Sonra resetledim ve Electra 1.0.4 yükledim, bunda da ayni hatayı verdi ve tweaklari devre disi yaparak jb yaptim. Cydia ya girince su hatayı verdi. failed to fetch http //apt.saurik.com/dists/ios/1445.32. Saririm bu hatadan dolayı jb yapmıyor cihaz. Yardımlarını bekliyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam tweaklari yükledim. Sonra cihaz kendini kapattı ve tekrar rc1.2 ile jb yapmaya çalışırken cihaz respring ekranında kaldı. Sonra resetledim ve Electra 1.0.4 yükledim, bunda da ayni hatayı verdi ve tweaklari devre disi yaparak jb yaptim. Cydia ya girince su hatayı verdi. failed to fetch http //apt.saurik.com/dists/ios/1445.32. Saririm bu hatadan dolayı jb yapmıyor cihaz. Yardımlarını bekliyorum

Aldığınız hatanın bir zararı yok. Saurik’in reposunu coolstar engellediği için o hatayı alıyorsunuz.

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ben sana ne demiştim rc 1.2 yükle cydia gelsin sonra sil electra b11.3 yükle aktif et sonra sil onu en son electra 1.0.4 yükle dedim dimi sen hemen tweaks yükledin telefon nom varsa ara beni
Mesaj düzenlendi:

Acele ediyorsun ve Yusuf dediği gibi sıkıntı yok o hatayı formulaoneone tweak ile ortadan kaldırıyorsun

Son düzenleme:

viper27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben sana ne demiştim rc 1.2 yükle cydia gelsin sonra sil electra b11.3 yükle aktif et sonra sil onu en son electra 1.0.4 yükle dedim dimi sen hemen tweaks yükledin telefon nom varsa ara beni
Mesaj düzenlendi:

Acele ediyorsun ve Yusuf dediği gibi sıkıntı yok o hatayı formulaoneone tweak ile ortadan kaldırıyorsun
Tamam hocam eve geçince arayacağım. Cok sağol

viper27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Dediklerinizi yaptım. Electra 11-3b error jailbreak hatası verdi.

Tips
Tips
Üst Alt