Neler yeni

Çözüldü Anemone 3 ekletilerini Cydia üzerinde kullanma & ClassicDock-ModernDock vs ( Unc0ver Jailbreak için)

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Benim gibi görselliğe önem verenler için faydalı bir konu olur inşallah. Bildiğiniz üzere Anemone tema motoru sadece coolstar'ın Jailbreak aracı sileo da stabil versiyonu ve eklentileri mevcut. Fakat Jake james ios geliştiricisi kendi reposunda Anemone 3 for unc0ver eklentisini paylaşarak bizlere bundan faydalanmamızı sağladı, fakat ben o dock kısmındaki gölge ve Floatindock tweaki ile ortaya çıkan görselin hayranıyımdır bu yüzden ne zamandır uğraştım ettim ama sonunda sonuca vardım. Lafı fazla uzatmadan ayrıntılara geçelim.

Gerekli olanlar ;
Cydia dan jake james reposunu ekleyip Anemone for Unc0ver tweak'ini kuruyruz
Repo:
Sonra cihazımızda filza dosya yöneticisi olmalı onuda cydia dan ücretsiz şekilde kuruyoruz bize lazım olacak
Safariyi açıp bu adrese gidiyoruz ve arama kısmına Anemone yazıp çıkan sonuçlardan
bağlantısına tıklayıp aşağıya doğru indirmek için iki tane link göreceksiniz bunlardan en güncelini indirip filza ile kuruyoruz cihaza
Aynı şekilde ClassicDock/Moderndock bağlantısına tıklayıp onunda en güncel sürümünü inidiriyoruz
Not: İndirmeler için safari plus kullanabilirsiniz normal safariden indirme yaparken ' şuraya kopyala (filza) yazar ona tıklıyoruz

Filza ile ikisinide kurup filzada sağ üstte repring yazısı çıkar ona tıklıyoruz ve cihazımızı respring ediyoruz. Sonrasında Anemone'yi açıp springboard yansıması ve dock özelliklerinin oraya geldiğini göreceksiniz keyfinize göre aktif edip kullanın.
Resimler kendi cihazıma aittir iPhone 8 plus 12.4 Unc0ver Jailbreak

1355913560135611356213563

Son düzenleme:

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bunu indirmek için bi repo yazıyor. Onu ekledim 2 adet güncelleme çıktı. Hiç bakmadan yaptım. Önce cydia açılmadı şimdi unc0ver de açılmıyor 😏

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Electra reposu o onu eklememeniz lazıdı cydia yı dediklerimi yaparsanız başarılı olur hazır imzalar açıkken 12.4 restore edip sıfırdan restore edin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Benim gibi görselliğe önem verenler için faydalı bir konu olur inşallah. Bildiğiniz üzere Anemone tema motoru sadece coolstar'ın Jailbreak aracı sileo da stabil versiyonu ve eklentileri mevcut. Fakat Jake james ios geliştiricisi kendi reposunda Anemone 3 for unc0ver eklentisini paylaşarak bizlere bundan faydalanmamızı sağladı, fakat ben o dock kısmındaki gölge ve Floatindock tweaki ile ortaya çıkan görselin hayranıyımdır bu yüzden ne zamandır uğraştım ettim ama sonunda sonuca vardım. Lafı fazla uzatmadan ayrıntılara geçelim.

Gerekli olanlar ;
Cydia dan jake james reposunu ekleyip Anemone for Unc0ver tweak'ini kuruyruz
Repo:
Sonra cihazımızda filza dosya yöneticisi olmalı onuda cydia dan ücretsiz şekilde kuruyoruz bize lazım olacak
Safariyi açıp bu adrese gidiyoruz ve arama kısmına Anemone yazıp çıkan sonuçlardan
bağlantısına tıklayıp aşağıya doğru indirmek için iki tane link göreceksiniz bunlardan en güncelini indirip filza ile kuruyoruz cihaza
Aynı şekilde ClassicDock/Moderndock bağlantısına tıklayıp onunda en güncel sürümünü inidiriyoruz
Not: İndirmeler için safari plus kullanabilirsiniz normal safariden indirme yaparken ' şuraya kopyala (filza) yazar ona tıklıyoruz

Filza ile ikisinide kurup filzada sağ üstte repring yazısı çıkar ona tıklıyoruz ve cihazımızı respring ediyoruz. Sonrasında Anemone'yi açıp springboard yansıması ve dock özelliklerinin oraya geldiğini göreceksiniz keyfinize göre aktif edip kullanın.
Resimler kendi cihazıma aittir iPhone 8 plus 12.4 Unc0ver Jailbreak

Ekli dosyayı görüntüle 13559Ekli dosyayı görüntüle 13560Ekli dosyayı görüntüle 13561Ekli dosyayı görüntüle 13562Ekli dosyayı görüntüle 13563
Hersey guzel oldu yanliz ClassicDock/Moderndock nerde bulamiyorum ??

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arat classicdock/modernDock yazın çıkar orda

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Electra reposu o onu eklememeniz lazıdı cydia yı dediklerimi yaparsanız başarılı olur hazır imzalar açıkken 12.4 restore edip sıfırdan restore edin

Artık öyle yapacaz ama indirme linkini bulamadım o yüzden ekledim 😄

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yaptım şuan on numara oldu. Yalnız her tweak yüklememde bunu kaldırmamı istiyor. Bunun önüne geçebildin mi sen? Dosyaları çıkartıp deb kurmadan kurulum yolun attımm ama bu kez de çalışmadı

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Malesef onun önüne bende geçemedim anlayan biri varsa yardımcı olur umarım bize

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Yaptım şuan on numara oldu. Yalnız her tweak yüklememde bunu kaldırmamı istiyor. Bunun önüne geçebildin mi sen? Dosyaları çıkartıp deb kurmadan kurulum yolun attımm ama bu kez de çalışmadı
Tweak listeni Cydia içinden görüntülü olarak paylaşırsan yardımcı oluruz

Not: A-Z arası repo ve Tweak listesi

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Tweak listeni Cydia içinden görüntülü olarak paylaşırsan yardımcı oluruz

Not: A-Z arası repo ve Tweak listesi
muhtemelen cydia
eklentisi electra reposunda olduğu için kaldırıyor sanırım. Yada bunu cydia veya başka repoya monte edip bu sorunu kaldırmak lazım classicdock modern dock bu sorunu yaratmazken bu eklenti bu sıkıntıyı çıkarıyor anlayan vardır elbet

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
muhtemelen cydia
eklentisi electra reposunda olduğu için kaldırıyor sanırım. Yada bunu cydia veya başka repoya monte edip bu sorunu kaldırmak lazım classicdock modern dock bu sorunu yaratmazken bu eklenti bu sıkıntıyı çıkarıyor anlayan vardır elbet
Sitenin reposuna ekleyebilirler aslında. Dediğin mantıklı

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Artık bunlara gerek kalmadı. Snowboard efsane özellikler kazanmış. Classicdock font ayarlar ikonu vs herşeyi değiştirebiliyorsunuz. Aşağıdaki eklentileri kurabilirsiniz.

Uygulama sonrası eliteX

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Artık bunlara gerek kalmadı. Snowboard efsane özellikler kazanmış. Classicdock font ayarlar ikonu vs herşeyi değiştirebiliyorsunuz. Aşağıdaki eklentileri kurabilirsiniz.

Uygulama sonrası eliteX

tema hangi repoda

Tips
Tips
Üst Alt