Neler yeni

Ana menü simge dizilimi

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öncelikle iyi akşamlar herkese.
Forumda aramama rağmen bulamadım; Ana menüde ki simgelerin 1. Sayfası dolmamasına rağmen 2. Sayfaya atıyor bu sorunu yaşayan var mı çözümü nedir? Ana menü ile ilgili tweak kurmadım eskiden Iconoclasm kurmuştum kaldırdım sildim temizledim ama sorun ondan mı kaynaklanıyor bilmiyorum

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
2. Sayfada uygulama klasör varsa oraya gitmesi normal. Yani en azından bende de öyle jb olup olmaması önemli değil.

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yüklü gelenler 1. de oluyor bende de 2 den başlıyor

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
2.sayfa da uygulama klasör vb herhangi bişey yok

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yeni yüklediğin uygulamalar mı 2. sayfaya kayıyor doğru mu anlamışım

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Allah Allah yani bildiğim kadarı ile varsayılan olarak bu şekilde ayarlı bende ilk sayfada boş yerler olamasına karşın yüklediğim app ler en sona gidiyor. Aslında çok da önemli bir detay mı bilmiyorum bunun bi sorun olabileceğini mi düşündünüz yoksa böyle olması hoşunuza mı gitmiyor

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Allah Allah yani bildiğim kadarı ile varsayılan olarak bu şekilde ayarlı bende ilk sayfada boş yerler olamasına karşın yüklediğim app ler en sona gidiyor. Aslında çok da önemli bir detay mı bilmiyorum bunun bi sorun olabileceğini mi düşündünüz yoksa böyle olması hoşunuza mı gitmiyor
Varsayılan olarak bu şekilde miydi :) ben sürekli ilk sayfayı doldurduktan sonra 2.sayfaya geçiyorum öyle alışmışım demekki:) neyse gıcık oldum

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Varsayılan olarak bu şekilde miydi :) ben sürekli ilk sayfayı doldurduktan sonra 2.sayfaya geçiyorum öyle alışmışım demekki:) neyse gıcık oldum
Sıkıntı yok dostum aynen devam edebilirsin 😄

Tips
Tips
Üst Alt