Neler yeni

Amazon'dan Telefon Almak

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba Arkadaşlar Se 3.nesil almayı düşünüyorum şu anda kenarda 310€+6s'im var 6s i satmayı düşünüyorum Üzerine 3-4k ekleme yapacağım.
Amazon global sitesinde Se 3.nesil 7200tl(Telefon Pakistandan geliyor) + Bu telefona imei kaydıyla 11k civarı bir tutara geliyor Sizce mantıklı mı?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
11k ya bulursanız xs max vs alın temiz bulur rahat edersiniz.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba Arkadaşlar Se 3.nesil almayı düşünüyorum şu anda kenarda 310€+6s'im var 6s i satmayı düşünüyorum Üzerine 3-4k ekleme yapacağım.
Amazon global sitesinde Se 3.nesil 7200tl(Telefon Pakistandan geliyor) + Bu telefona imei kaydıyla 11k civarı bir tutara geliyor Sizce mantıklı mı?
yurt dışı amazondan telefon alınabiliyor mu? yani vergi durumları aynı fiyata getirmiyor mu sonuçta? sizin sorunuza gelirsek bence de amazondan tabiki alınır. bende düşünürüm xr filan oluyorsa.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Türkiye’de iseniz telefon yurtdışından gelmez boş yere vakit kaybetmeyin paranızdan olursunuz.

Yurtdışından ülkeye dönerken bile teli yurtdışında unutsanız bile 1 ay gibi bir süreden sonra sizin olan telefonu getirtemiyorsunuz.

Bireysel kullanıcılar için telefon gümrükte yasaklı üründür. Sadece yolcu ile 1 adet getirilebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt