Neler yeni

Altyazılı film izleme ve farklı ses dosyalarını seçebilme

hs1987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
İyi akşamlar arkadaşlar;
İPad'te altyazılı film nasıl izliyorsunuz ve farklı ses kodlamarı olan filmlerde sesler arası nasıl geçiş yapılıyor? Jailbreak ile gelen tweaklerle mi yapılıyor yoksa başka yılları var mı?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu altyazı/dublaj değiştirme ayarları MP4 dosyalarında bulunmaz. MKV uzantılı video dosyalarıdır. MKV uzantılı film/video'yu bilgisayara indirdikten sonra telefonuna VLC Player indir. iTunes'ten eşzamanlamaya gerek kalmadan, tüm video dosyalarını 'Dosya Transferi' bölümünden VLC uygulamana yükleyebilirsin.
Not: VLC, hem PC için, hem de telefonlar için en kapsamlı video/müzik oynatıcısıdır.

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
nPlayer kullanıyorum, bulduğum, kullandığım en iyi player.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Ek olarak: MKV formatlı film dosyalarını, ve 'dan indirebilirsin.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu altyazı/dublaj değiştirme ayarları MP4 dosyalarında bulunmaz. MKV uzantılı video dosyalarıdır. MKV uzantılı film/video'yu bilgisayara indirdikten sonra telefonuna VLC Player indir. iTunes'ten eşzamanlamaya gerek kalmadan, tüm video dosyalarını 'Dosya Transferi' bölümünden VLC uygulamana yükleyebilirsin.
Not: VLC, hem PC için, hem de telefonlar için en kapsamlı video/müzik oynatıcısıdır.
Merhaba 10.3.3 64bit IPhone6 telefonumda VLC player kullanıyorum. Telefona indirdiğim müzik kliplerini arka arkaya çalmaya çalışıyorum. Bir türlü olmuyor. Araba kullanırken Carbridge ile aracı yansıtıyorum. Klibin biri bitince diğerine otomatik olarak geçmiyor. Bu konuyla sağ alt köşede bir buton var fakat çalışmıyor. Sizde de bu şekilde mi?
Ya da bu işi yapabilecek başka bir player bilen var mı acaba?
Mesaj düzenlendi:

WhatsApp Image 2018-09-21 at 09.28.49.jpeg
Mesaj düzenlendi:

Resimdeki buton çalışmıyor yada ben bir yerde liste mi yapmam lazım? Bir türlü bulamadım.
Mesaj düzenlendi:

WhatsApp Image 2018-09-21 at 09.33.30.jpeg
Mesaj düzenlendi:

Jailbreak olmayan bir iphone 7 plus telefonda da denedim. Sorun VLC programı ile ilgili.
Sıradaki videoya otomatik geçmiyor maalesef.

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba 10.3.3 64bit IPhone6 telefonumda VLC player kullanıyorum. Telefona indirdiğim müzik kliplerini arka arkaya çalmaya çalışıyorum. Bir türlü olmuyor. Araba kullanırken Carbridge ile aracı yansıtıyorum. Klibin biri bitince diğerine otomatik olarak geçmiyor. Bu konuyla sağ alt köşede bir buton var fakat çalışmıyor. Sizde de bu şekilde mi?
Ya da bu işi yapabilecek başka bir player bilen var mı acaba?
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 7551
Mesaj düzenlendi:

Resimdeki buton çalışmıyor yada ben bir yerde liste mi yapmam lazım? Bir türlü bulamadım.
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 7552
Mesaj düzenlendi:

Jailbreak olmayan bir iphone 7 plus telefonda da denedim. Sorun VLC programı ile ilgili.
Sıradaki videoya otomatik geçmiyor maalesef.
Liste yapmayı deneyin o zaman olacaktır büyük ihtimalle.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Liste yapmayı deneyin o zaman olacaktır büyük ihtimalle.
Liste nasıl yapılıyor bulamadım bir türlü?
Mesaj düzenlendi:

Tekrar merhaba. Liste yapmayı sonunda buldum. Çok kolaymış aslında. IOS üzerinde VLC açın. Sonra Tüm Dosyalar. Sağ üstte Düzenle. İstediğiniz videoları seçin. Sonra sol altta klasör işaretine tıklayıp klasör ismi verin. Seçtiğiniz viedolar bu klasörün altına alınıyor. Sonra içindeki videoları arka arkaya seyredebiliyorsunuz. @yusuf.ozgul Bey'in verdiği ipucu çok işime yaradı. Teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

Bundan sonra 11.4.1 256GB Iphone 7 Plus cihazımı da jailbreak yaptım mı? Tüm müzik, video, vb. işler mükemmel olur....

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt