Neler yeni

Alt Store Hatası

BeyazPrensliAt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Her şeyi iTunes iCloud silip tekrar yükledim ve Apple ID de girip düzgünce işlemleri yapıyorum ama şöyle bir hatayla karşılaşıyorum. Cihaz iPhone se 13.34D2544B9-7C42-4509-839C-E8B98A0F6356.jpeg

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ya bu Altstore gerçekten çalısıyormu boşuna mı uğrasıyoruz yoksa

hasan4812

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
şifren yanlış uygulama kaynaklı değil senden kaynaklı bir sorun bu

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
5AF5CDBE-57A7-4BEE-90C8-F2B4B4D483D5.jpeg
Arkadaşlar bu hatayı alanlar apple hesaplarının 2 faktörlü doğrulama ile korunuyor olması sebebiyle alıyor bu hatayı. Dün gece bende aldım aynı hatayı pc den yeni bir apple kimliği oluşturun ama 2 faktörlü doğrulamayı aktif etmeyin. Daha sonra altstore dan yeni aldığınız hesapla deneyin kesinlikle çalışacaktır. %100 denendi çalışıyor.

ertas71

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ya bu Altstore gerçekten çalısıyormu boşuna mı uğrasıyoruz yoksa
Çalışıyor.6s plus ios 12.1.2 oldu.İlk kez yapabildim bende.Telefonun internetini paylaşarak,leptop ile telefona bağladım,sonra yaptım işlemleri,oldu.6s be 6s plus ios 12 hiç bir yerden unc0ver indiremedim.7 be 7+ indiriyor,6s plus indirmiyor.Yani çok faktor etkiliyor,telefon modeli,ios sürümü,ve en önemlisi güvenlik duvarı.Win10 güvenlik duvarı izin vermiyor bu tür uygulamalara,onu halletmeniz lazım ilk önce.

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İki faktörlü kimlik doğrulaması açık olan hesap telefonda girili. Ama altstoreye iki faktörlü kimlik doğrulaması kapalı hesap bilgilerini girince sıkıntı oluyormu

BeyazPrensliAt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Yeni açtığım hesapta da şifre alamıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 16392
Arkadaşlar bu hatayı alanlar apple hesaplarının 2 faktörlü doğrulama ile korunuyor olması sebebiyle alıyor bu hatayı. Dün gece bende aldım aynı hatayı pc den yeni bir apple kimliği oluşturun ama 2 faktörlü doğrulamayı aktif etmeyin. Daha sonra altstore dan yeni aldığınız hesapla deneyin kesinlikle çalışacaktır. %100 denendi çalışıyor.
Mesaj düzenlendi:

Yeni hesap açıp şifre alıp denedim yine olmuyor

Son düzenleme:

burakaydin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
galiba sadece iOS 12.2 ve üzeri oluyor

Tips
Tips
Üst Alt