Neler yeni

Tweak Afc2add

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Afc2add dosyası bilgisayar üzerinden iphone bağlantısı kurarak iTools, iFunbox benzeri araçlarla telefonumuza bağlanmamıza yarayan tweaktir. Jailbreak olayının yapı taşlarından biri olan Afc2add tweaki sonunda çıktı.
Bildiğiniz üzere bugün Jake James twitterda sistem dosyalarına pc üzerinden ulaşabilmemizi sağlayan afc2 olayını anlattı.

Fakat herhangi bir dosya paylaşmayacağını özellikle belirtti.

Bunun üzerine twitter da halo_micheal isimli kullanıcı işlemi yaptığını belirtti. Kendisiyle irtibata geçerek deb olarak aldım.
iPad 2 ve iPhone X e Filza aracılığı ile kurdum

Respringten sonra başarılı oldu. Mac ile sistem dosyalarına ulaştım.

Mod ve adminlerimiz test edebilir. Deb dosyası ektedir. Video anlatım konuya eklenmiştir.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Not: Tweak JBTR reposuna yüklenmiştir. Dilerseniz oradan direk yükleyebilirsiniz.

İyi forumlar :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yararlı paylaşım, teşekkürler 👍 Yalnız konu başlığını düzenlerseniz çok daha iyi olur :) @Naim

baylaf42

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dosyayı indiremedim malesef indirildi yazıyor açamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Biz bu işi filza ile yapmıyormuyduk zaten, bunun farkı ne?

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Biz bu işi filza ile yapmıyormuyduk zaten, bunun farkı ne?

Dosya sistemine iTools, iFunbox benzeri araçlarda bilgisayar üzerinden ulaşmaya yarıyor. USB üzerinden dosya aktarımı, müzik aktarımı gibi bir çok şeye olanak tanıyor.

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Süper paylaşım. Teşekkürler!

hs1987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Windowsta deneyen oldu mu? Bir de deb dosyası atımı zor mu?

emretwolf88

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
repodan indirip kurdum deneyeceğim. Lakin şu dpkg hatası olayını halletseniz reponuzda çok iyi olacak. Biliyorum bu bir sıkıntı değil eksik bilgi girmişsiniz ama her seferinde jailbreaktr nin tweakları bi ton hata yazısı çıkartıyor işte.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
repodan indirip kurdum deneyeceğim. Lakin şu dpkg hatası olayını halletseniz reponuzda çok iyi olacak. Biliyorum bu bir sıkıntı değil eksik bilgi girmişsiniz ama her seferinde jailbreaktr nin tweakları bi ton hata yazısı çıkartıyor işte.
hangi dpkg hatası? Ekran görüntüsü atar mısın?
Kendi cihazıma kurdum sorun yok

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
ben tweaki kurdum şimdi cydiada kurulu tweakler görünmüyor ve cydiaya bağlanmıyor acaba bu tweakin kurulduğu dizin neresi manuel olarak kaldırsam

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ben tweaki kurdum şimdi cydiada kurulu tweakler görünmüyor ve cydiaya bağlanmıyor acaba bu tweakin kurulduğu dizin neresi manuel olarak kaldırsam
Bir yerde yanlış yapmışsın kesin dostum. 5 cihazda denedim hiçbirisinde sıkıntı çıkmadı.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
afc2add dan kaynaklanmıyordur.. bende kurdum sendeki gibi bir sorun olmadı..preferenceloader tweak ini tekrar bir kur.olmadı forumda arama yap bu konuda çözüm vardı

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
acaba nereye kuruluyor fikrin varmı manuel olarak silsem
Aslında kurulan bir tweak değil dostum. Usb ile bilgisayarından telefona bağlanmana yarayan bir dosya var afc2 adında. Onu değiştiriyor. Onun değişmesi de söylediğin gibi bir sorun çıkarmaz. @gokmenecer hocamın dediği yöntemi deneyebilirsin. Tweak kurulumu esnasında gelen güncellemelerden biri yüklenmiş olabilir.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bunu repodan kurduktan sonra video da anlatılanları yapmaya gerek var mı?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
video manuel yükleme için. isterseniz manuel olarak videodaki gibi yapabilrisiniz. İsterseniz de direkt cydia da repomuzu ekleyerek yapabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt