Neler yeni

Tweak AFaker

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak Adı : AFaker
Açıklama : Sahte pil göstergesi gösterme,operatör kısmına istediğiniz yazıyı yazma,uygulama gizleme,gizlediğiniz uygulama için numara belirleme ve o numarayı telefon uygulamasından aradığınızda o uygulamanın açılması
Repo :
Uyumluluk : İOS 9-10
Fiyat :
$ 2.99

Ekran Görüntüleri:

afaker1.jpgafaker2.jpgafaker3.jpgafaker4.jpg

Moderatör tarafından düzenlendi:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak Adı : AFaker
Açıklama : Sahte pil göstergesi gösterme,operatör kısmına istediğiniz yazıyı yazma,uygulama gizleme,gizlediğiniz uygulama için numara belirleme ve o numarayı telefon uygulamasından aradığınızda o uygulamanın açılması
Repo :
Uyumluluk : İOS 9-10
Fiyat :
$ 2.99

Ekran Görüntüleri:
10 numara tweak, paypalı halledebilecek kapasitede olsam, whoozit, watusi ve bunu hemen almak isterim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
10 numara tweak, paypalı halledebilecek kapasitede olsam, whoozit, watusi ve bunu hemen almak isterim

PayPal neden kullanamiyorsun?

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
paypal konusunda tam bir çozum bende bulamadım, bu konuda gerçekten ise yarayan bi cozum varsa bilgilendirirseniz çok faydalı olur

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
PayPal neden kullanamiyorsun?

Yapmayı beceremem herhalde, telefon teyidi yazılıyor, Abd den adres, posta kodu vs

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
paypal konusunda tam bir çozum bende bulamadım, bu konuda gerçekten ise yarayan bi cozum varsa bilgilendirirseniz çok faydalı olur
sitesinden üyelik alın, size Amerika da bir adres telefon numarası ve posta kodu verecek.

VPN kullanıp sunucu ayarlarını Amerika yapın .

PayPal.com a girin, Yen'i bir üyelik alın ülke olarak Amerika seçmelisiniz.

Yen'i alacağınız PayPal hesabı bilgilerini İlk linkten aldığınız Amerika adres telefon numarası ve posta kodunu yazın.

Kredi kartınızı ekleyin.

Cydia PayPal hesabınızı girin.

Keyifli alışverişler.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iyi de eklediğim kredi kartları ile ödeme yaptırmıyor vpn ile bi üyelik aldım kredi kartı da eledim sanal fiziksel ininal eklediğim tüm kartlarda aynısı oldu

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
iyi de eklediğim kredi kartları ile ödeme yaptırmıyor vpn ile bi üyelik aldım kredi kartı da eledim sanal fiziksel ininal eklediğim tüm kartlarda aynısı oldu
Anlattıklarımı aynen yaparsanız sorun olmaması gerekir, yüksek ücret ödemelerin de sorun olabilir fakat cydia paypal hesabınızı kaydederseniz, cydia'dan satın alacağınız tweaklerde sorun olmaz. PayPal hesabınızı cydia kaydederken de vpn acık olsun.

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
satın alacağım zaman hep vpn acıktı callbar x uygulamasının kendi içinden paypal ile almayı denedim bütün kartlarımı ekledim ama ödeme kısmında hep sorun çıktı, payoneer diye bi şey var denemediğim bi tek o kaldı

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
satın alacağım zaman hep vpn acıktı callbar x uygulamasının kendi içinden paypal ile almayı denedim bütün kartlarımı ekledim ama ödeme kısmında hep sorun çıktı, payoneer diye bi şey var denemediğim bi tek o kaldı
Eklediğin kredi kartları daha önce başka bir PayPal hesabında kullanılmış ise sorun çıkabilir.

1. Kredi kartınıza bağlı Yen'i bir sanal kart oluşturun

2. Yen'i bir mail adresi alın

3. Yeni mail adresi ve Yen'i sanal kart ile yukarda anlattığım şekilde bir üyelik alın.

4. Paypal eklediğiniz kredi kartını doğrulamak isteyebilir. Bu durumda kredi kartınızdan sembolik bir ücret tahsil eder. Bankanızın online işlemlerinden tahsilat detayların da doğrulama kodunu bulabilirsiniz. O kodu paypal hesabınıza girmeniz gerekir.

5. Yaptığınız tüm işlemlerde vpn ( Amerika'dan bir sunucu ) acık olsun.

Bu işlemleri uygulayarak daha önce bir çok kez paypal hesabı alıp kullandım.

Sizin de denemenizi tavsiye ederim. İlk linkte gönderdiğim siteden üyelik aldığınız da size gerçek bir Amerikan adresi telefon numarası ve posta kodu veriyor. Bu sekil de hesabınızın gerçekliği sorgulandığını da temiz çıkıyor .

Deneyip sonuçları paylaşın.

Tweak konusunu da daha fazla kirletmeyelim.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eklediğin kredi kartları daha önce başka bir PayPal hesabında kullanılmış ise sorun çıkabilir.

1. Kredi kartınıza bağlı Yen'i bir sanal kart oluşturun

2. Yen'i bir mail adresi alın

3. Yeni mail adresi ve Yen'i sanal kart ile yukarda anlattığım şekilde bir üyelik alın.

4. Paypal eklediğiniz kredi kartını doğrulamak isteyebilir. Bu durumda kredi kartınızdan sembolik bir ücret tahsil eder. Bankanızın online işlemlerinden tahsilat detayların da doğrulama kodunu bulabilirsiniz. O kodu paypal hesabınıza girmeniz gerekir.

5. Yaptığınız tüm işlemlerde vpn ( Amerika'dan bir sunucu ) acık olsun.

Bu işlemleri uygulayarak daha önce bir çok kez paypal hesabı alıp kullandım.

Sizin de denemenizi tavsiye ederim. İlk linkte gönderdiğim siteden üyelik aldığınız da size gerçek bir Amerikan adresi telefon numarası ve posta kodu veriyor. Bu sekil de hesabınızın gerçekliği sorgulandığını da temiz çıkıyor .

Deneyip sonuçları paylaşın.

Tweak konusunu da daha fazla kirletmeyelim.

Hangi vpn yi önerirsiniz kardeş?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hangi vpn yi önerirsiniz kardeş?

Star vpn. 7 günlük ücretsiz deneme sürümü kullanırsan sunucu olarak Amerika'yı seçebilirsin. Ücretsiz şekilde de stabil bir şekilde kullanabilirsin.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Star vpn. 7 günlük ücretsiz deneme sürümü kullanırsan sunucu olarak Amerika'yı seçebilirsin. Ücretsiz şekilde de stabil bir şekilde kullanabilirsin.

Teşekkürler kardeş, appstorede değil mi?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkürler kardeş, appstorede değil mi?

Aynen appstore. 7 günlük ücretsiz tam sürün denemesini aktif hale getir sonra üyelik uzatmayı iptal edersin ayarlardan. Rica eDerim

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
daha iki gün önce hata veren ininal kart ile az önce tweak satın alabildim, sanırım paypal in bir iki gün sonra gönlü oldu 👍

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sitesinden üyelik alın, size Amerika da bir adres telefon numarası ve posta kodu verecek.

VPN kullanıp sunucu ayarlarını Amerika yapın .

PayPal.com a girin, Yen'i bir üyelik alın ülke olarak Amerika seçmelisiniz.

Yen'i alacağınız PayPal hesabı bilgilerini İlk linkten aldığınız Amerika adres telefon numarası ve posta kodunu yazın.

Kredi kartınızı ekleyin.

Cydia PayPal hesabınızı girin.

Keyifli alışverişler.

@Kenan___
Cydia Paypal hesabını nasıl giricez onu tam anlamadım.
Ben hayatımda bu kadar zor iş (Whoozlt pro + Truealler) görmedim,

VPN, Abd adresi, Paypalı hallettik, 1 TL de çekim yaptı paypal, buraya kadar tamam.
Apple kimliği ülke değiştirdik, Abd, sonra 2 farklı sanal kartları kabul etmedi, Biri Finans, biri Yapı Kredi. TruCaller indiremedim yani.
Whoozlt Pro'yu indirdim, oda iki de bir ücret soruyor, trucaller işini halletmeden, satın almak istemedim tabi.

Son düzenleme:

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Kenan___
Cydia Paypal hesabını nasıl giricez onu tam anlamadım.
Ben hayatımda bu kadar zor iş (Whoozlt pro + Truealler) görmedim,

VPN, Abd adresi, Paypalı hallettik, 1 TL de çekim yaptı paypal, buraya kadar tamam.
Apple kimliği ülke değiştirdik, Abd, sonra 2 farklı sanal kartları kabul etmedi, Biri Finans, biri Yapı Kredi. TruCaller indiremedim yani.
Whoozlt Pro'yu indirdim, oda iki de bir ücret soruyor, trucaller işini halletmeden, satın almak istemedim tabi.

Dostum, paypal'in kredi kartından 1 tl değil 1 $ çekmesi gerekli. Ülkeyi Amerika olarak ayarladın değil mi ?

Kredi kartının online işlemlerine girersen, donem içi hesap özetin de çekilen 1$ açıklamasın da bir kod olması gerekir. Senin o kodu paypal hesabında istenilen yere girmen gerekli. Böylece kredi kartını paypal'da kullanıma açabilirsin.

Kodu paypal hesabına girip kredi kartını aktif hale getirdikten sonra cydia'dan satın almak istediğinin tweak'in satın al butonuna tıkladığın da senden paypal hesabini girmeni ister zaten, cydia paypal hesabı kaydetmek budur. Bir sonraki satın alma işleminde cydia senin kullanici adini hatırlar.

İlk önce paypal isini hallet Truecaller yüklemek ısı kolay. Apple hesabına giriş yapıp ülkeni Amerika olarak ayarliycaksin. Bu kadar

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostum, paypal'in kredi kartından 1 tl değil 1 $ çekmesi gerekli. Ülkeyi Amerika olarak ayarladın değil mi ?

Kredi kartının online işlemlerine girersen, donem içi hesap özetin de çekilen 1$ açıklamasın da bir kod olması gerekir. Senin o kodu paypal hesabında istenilen yere girmen gerekli. Böylece kredi kartını paypal'da kullanıma açabilirsin.

Kodu paypal hesabına girip kredi kartını aktif hale getirdikten sonra cydia'dan satın almak istediğinin tweak'in satın al butonuna tıkladığın da senden paypal hesabini girmeni ister zaten, cydia paypal hesabı kaydetmek budur. Bir sonraki satın alma işleminde cydia senin kullanici adini hatırlar.

İlk önce paypal isini hallet Truecaller yüklemek ısı kolay. Apple hesabına giriş yapıp ülkeni Amerika olarak ayarliycaksin. Bu kadar

1 Tl çekmiş vallahi, şimdi mail boşa gitti, paypal şifresini yanlış yazdım sanırım, sıfırlayınca, tlf ile teyit istedi, şimdi hesabıma giremiyorum. Şifre yok çünkü.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
1 Tl çekmiş vallahi, şimdi mail boşa gitti, paypal şifresini yanlış yazdım sanırım, sıfırlayınca, tlf ile teyit istedi, şimdi hesabıma giremiyorum. Şifre yok çünkü.

Sanal Kredi kartınin yurt dişi alışverişlere acik olduğundan emin ol dostum, Yen'i bir mail alıp Yen'i bir üyelik Alman gerekiyor o zaman, tabi sanal kartlarını da yenilemelisin. Önceki hesabın da kullandığın icin, Yen'i hesabına eklemez sanal kartları.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sanal Kredi kartınin yurt dişi alışverişlere acik olduğundan emin ol dostum, Yen'i bir mail alıp Yen'i bir üyelik Alman gerekiyor o zaman, tabi sanal kartlarını da yenilemelisin. Önceki hesabın da kullandığın icin, Yen'i hesabına eklemez sanal kartları.

Yurtdışına kapalı olsa 1TL çekemezdi. Ama bu hesap gitti biliyorum. Nasıl yapacam bilmiyorum vallahi zor.

Tips
Tips
Üst Alt