Neler yeni

Adblock Uygulaması Arıyorum (JB'siz)

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Youtube gibi sosyal medya platformlarındaki sinir bozucu, tiktok benzeri reklamları nasıl engelleyebilirim?

Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
iOS 12.0.1

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Appstorede en iyi ücretsiz geniş reklam kütüğü olan reklam engelleyici budur ; Privacy Pro SmartVPN by Disconnect

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appstorede en iyi ücretsiz geniş reklam kütüğü olan reklam engelleyici budur ; Privacy Pro SmartVPN by Disconnect
Teşekkür ederim hocam. Deneyeceğim.

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cihaz jbliyse adblock for youtube diye bir tweak var bigboss reposunda tavsiye ederim

U

User-233

Guest
Bunu al kafan rahat reklam engelleme vpnside mevcut safarideki görmek istemediğin yerleri özel olarak engelleyebiliyorsun

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
merhaba,
youtube da denemedim ama ++ uygulama kullanıyorum jbsiz luna- bestvpn wifi lte bir tane reklam yok bu uygulamayı öneririm.
artı olarak wifi için dns 176.103.130.130 - 176.103.130.131

Sparrow07

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu sadece reklam içinmi dns yoksa genelmi ?

merhaba,
youtube da denemedim ama ++ uygulama kullanıyorum jbsiz luna- bestvpn wifi lte bir tane reklam yok bu uygulamayı öneririm.
artı olarak wifi için dns 176.103.130.130 - 176.103.130.131

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Bu sadece reklam içinmi dns yoksa genelmi ?
Dns, reklam icin. uygulamayi kur istersen dnsye gerek kalmaz örnek beinsport da dene yada ++ uygulamalarda

Moderatör tarafından düzenlendi:

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
YouTube alternatifi Türk yapımı Bravo kullanıyorum ben. Bildiğiniz üzere bu tip uygulamalar bir süre sonra mağazadan kaldırılıyor, o sebeple şu an yok. Henüz orijinal YouTube uygulamasındaki reklamları engelleyen bir VPN veya benzeri bir şeye rastlamadım.
YouTube harici; uygulama içi olsun, Safari olsun, sistem çapında çoğu reklamı engelleyen, öneririm.
Not: Safari için ayarlamalarını yapmanız gerekiyor.

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
YouTube alternatifi Türk yapımı Bravo kullanıyorum ben. Bildiğiniz üzere bu tip uygulamalar bir süre sonra mağazadan kaldırılıyor, o sebeple şu an yok. Henüz orijinal YouTube uygulamasındaki reklamları engelleyen bir VPN veya benzeri bir şeye rastlamadım.
YouTube harici; uygulama içi olsun, Safari olsun, sistem çapında çoğu reklamı engelleyen, öneririm.
Ben de AdGuard pro’yu kullanıyorum. Tavsiye ederim

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. adguard pro süper... öneririm. iyi aksamlar.

penah0

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ama
bu vpn dir reklam engelleyici diyil ki
Mesaj düzenlendi:

selamlar. adguard pro süper... öneririm. iyi aksamlar.
sen dediyin parayladir
Mesaj düzenlendi:

ucretsiz istiyor siz parali uygulamani yazdiz

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ama

bu vpn dir reklam engelleyici diyil ki
Mesaj düzenlendi:

sen dediyin parayladir
Mesaj düzenlendi:

ucretsiz istiyor siz parali uygulamani yazdiz
Ben ücretsiz indirmiştim privacy pro reklam engelleyici paralı olmamış adguarddan bile daha iyi. yada appstore adguard var onu deneyin.

Tips
Tips
Üst Alt