Neler yeni

Tweak Activator

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
AutoTouch için bekliyordum fakat Activator, AutoTouch 3.6.1-1 sürümü fonksiyonlarını çalıştıramıyor. AutoTouch iOS 11 uyumlu mu, bilgisi olan var mı? Şu an sistem; iOS 11.0.2

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
AutoTouch için bekliyordum fakat Activator, AutoTouch 3.6.1-1 sürümü fonksiyonlarını çalıştıramıyor. AutoTouch iOS 11 uyumlu mu, bilgisi olan var mı? Şu an sistem; iOS 11.0.2
AutoTouch IOS 9.3.3'de kaldı , güncelleme için şu anda hiç bir haber Yok..

JailbreakTR

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Activatorde hangi secenegi isaretlesem mutlaka safe moda atiyor ilk once. Tek bana mi oluyor bu yasayan varmi.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Activatorde hangi secenegi isaretlesem mutlaka safe moda atiyor ilk once. Tek bana mi oluyor bu yasayan varmi.

Daima ve masa üstü seçeneklerinde bir çok ayar yaptım sorun yok

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İcleaner ile activator ayar dosyalarini sildim temizledim. Sorun duzeldi. Ve ayni zamanda gorunmeyen diger uygulamalarinda kisa yollari gorunur oldu. Ornek super recorder in secenekleri gibi.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
İcleaner ile activator ayar dosyalarini sildim temizledim. Sorun duzeldi. Ve ayni zamanda gorunmeyen diger uygulamalarinda kisa yollari gorunur oldu. Ornek super recorder in secenekleri gibi.

Ayar dosyalarının isimlerini hatırlıyor musun? Bende sadece libactivator (settings) diye bi' dosya vardı. Başka hangi dosyaları var?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Başka bir Tweak ile çakışıyordur.. Tweaklerini kontrol et.

JailbreakTR
Yani neyle çakışabilirki yükleyip reporterde görebilirim herhalde

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Hangi repoda güncellenmiş? Bende hala eski sürümler gözüküyor.
Ek olarak; AutoTouch.net sitesinde beta 1 çıkmış olarak gözüküyor. Repo; apt.autotouch.net @yusufeneskorkmaz

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Şimdi kendi reposundan yükledim. Activator telefonumda kurulu olmamasına rağmen, ses kısma tuşuna basınca çalışıyor. Kendi içinde ayarlar yapılmış sanırım. Fakat uzun tutmayla değil, direk ses kısma tuşuna basınca çalışıyor, bu sıkıntı. Ayrıca hiçbir yerde Tweak'le alakalı ayar yapılabilecek bir panel yok. Arada Güvenli Mod'a atıyor, iOS 11'de artık alıştım bu duruma. CrashReporter'da backboardd'dan kaynaklandığını gördüm. @efsane6 @ramazandemiral

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şimdi kendi reposundan yükledim. Activator telefonumda kurulu olmamasına rağmen, ses kısma tuşuna basınca çalışıyor. Kendi içinde ayarlar yapılmış sanırım. Fakat uzun tutmayla değil, direk ses kısma tuşuna basınca çalışıyor, bu sıkıntı. Ayrıca hiçbir yerde Tweak'le alakalı ayar yapılabilecek bir panel yok. Arada Güvenli Mod'a atıyor, iOS 11'de artık alıştım bu duruma. CrashReporter'da backboardd'dan kaynaklandığını gördüm. @efsane6 @ramazandemiral
beta sürüm tam stabil çalışmıyor ama hataları normal karşılamak lazım.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
AutoTouch en çok beklediğim Tweak'lerden biriydi. Elbette beta sürümünde var olan hataları hoş karşılayacağız fakat eskiden ses kısma tuşuna uzun süre basınca çıkıyordu bu arkadaş. Şimdi her ses kıstığımda çıkıyor ve rahatsız edici bir durum. Tek çözüm iCleaner'la devre dışı bırakmak sanırım. @ramazandemiral

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
AutoTouch en çok beklediğim Tweak'lerden biriydi. Elbette beta sürümünde var olan hataları hoş karşılayacağız fakat eskiden ses kısma tuşuna uzun süre basınca çıkıyordu bu arkadaş. Şimdi her ses kıstığımda çıkıyor ve rahatsız edici bir durum. Tek çözüm iCleaner'la devre dışı bırakmak sanırım. @ramazandemiral
en mantıklısı 1 güncelleme daha beklemek.

Tips
Tips
Üst Alt