Neler yeni

9.3.5 jailbreak hakkında

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bir arkadaş iPad mini aldı ders çalışmak için vs. Bazı uygulamalar desteklemiyordu. Bende dedim jailbreak yap. Ama iosninja, cydia gibi şeyler Apple kaynaklı sorundan dolayı indiremedik. Nasıl yapacağız

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hocam aşağıdaki konudan ipa indirim AltStore ile imza yapabilirsen olur diye düşünüyorum.
Ayrıca iPad tarafından destenlenmeyen bir uygulamayı JB sayesinde destekletebileceğiniz pek sanmıyorum ama denemekte fayda var tabiki.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam aşağıdaki konudan ipa indirim AltStore ile imza yapabilirsen olur diye düşünüyorum.
Ayrıca iPad tarafından destenlenmeyen bir uygulamayı JB sayesinde destekletebileceğiniz pek sanmıyorum ama denemekte fayda var tabiki.
Uygulamanın düşük sürümünü indiren bi tweak vardı onunla yapabilir büyük ihtimal.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Uygulamanın düşük sürümünü indiren bi tweak vardı onunla yapabilir büyük ihtimal.
Evet mantıklı bir yaklaşım. Güncel programlar iOs 9.3.5'i desteklemiyorsa eski versiyonları destekleyebilir.
Hiç aklıma gelmemiş idi :)

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
beyler yardımcı olmak istediğim kişinin pc windows 8 başka bi alternatif var mı? site filan olabilir.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet mantıklı bir yaklaşım. Güncel programlar iOs 9.3.5'i desteklemiyorsa eski versiyonları destekleyebilir.
Hiç aklıma gelmemiş idi :)
Aslında bu işlem jailbreak olmadan da yapılıyor. Eğer İtunes programının içinde appstore buluan eski bir sürümünü indirirseniz (yenilerde appstore yok) oraya ipad de kullandığınız apple hesabıyla giriş yapıp appstore kısmından istediğiniz uygulamayı itınesdan indirip hemen iptal ettiğinizde uygulama telefonunuzda daha önce indirilmiş gözükür ve o uygulamayı telefondaki appstore dan indirmeye çalıştığınızda bulut simgesi çıkar ona basınca sizde çalışan sürümü indirir. Biraz karışık oldu eğer videosunu isterseniz özelden mesaj atın yardımcı olurum.

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aslında bu işlem jailbreak olmadan da yapılıyor. Eğer İtunes programının içinde appstore buluan eski bir sürümünü indirirseniz (yenilerde appstore yok) oraya ipad de kullandığınız apple hesabıyla giriş yapıp appstore kısmından istediğiniz uygulamayı itınesdan indirip hemen iptal ettiğinizde uygulama telefonunuzda daha önce indirilmiş gözükür ve o uygulamayı telefondaki appstore dan indirmeye çalıştığınızda bulut simgesi çıkar ona basınca sizde çalışan sürümü indirir. Biraz karışık oldu eğer videosunu isterseniz özelden mesaj atın yardımcı olurum.
bu yöntemi biliyorum ama itunes'ın hangi sürümü olduğunu biliyor musunuz? şuanki sürümde uygulama indirme diye birşey yok.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bu yöntemi biliyorum ama itunes'ın hangi sürümü olduğunu biliyor musunuz? şuanki sürümde uygulama indirme diye birşey yok.
Link bu zaten bu internette kolay kolay bulunmuyor arşivlemişler.

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Link bu zaten bu internette kolay kolay bulunmuyor arşivlemişler.
attım arkadaşa linki tarif ettim bakalım olacak mı.

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eğer istediği uygulama eskiyse ve hatasız işlem yaptıysa olmama şansı yok ama uygulama yeni çıktıysa olmaz.
netflix olur mu mesela

bide iphone 5s de 0.9.8.2 de right before trigger ekranınını geçtim booting yazıyordu kaldı orda denemedim bir daha. Hala yapamıyor muyuz iPhone 5s için?

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
87524946_574700293396474_9020969121755430912_n.jpg

giriş yaparken bu hatayı alıyormuş arkadaş

Tips
Tips
Üst Alt