Neler yeni

Çözüldü 8Plus Kurtarma Modunda Kaldı

ilkay34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Checkrain ile jb yapmak isterken ısrarlar dfu mod yerine kurtarma moduna aldı cihaz kendini bende 3-4 kere denedim yine aynı hata oldu şimdi ise kurtarma modunda takılı kaldı ve telefonu açamıyorum, 13.7i indirip sıfırlama yapmadan kurtarmanın bir yolu varmı? cihazı biligsayara bağladığımda, '' iTunes, kurtarma modunda bir iPhone buldu. Bu iPhone’un iTunes ile kullanılmadan önce üzerine geri yükleme yapılması gerekir.'' adında bir uyarı çıkıyor.

Edit: Ses açma ve kısma tuşuna bir kez basıp ardından güç tuşuna bastığımda cihazım açıldı sorun çözülmüştür.

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkrain ile jb yapmak isterken ısrarlar dfu mod yerine kurtarma moduna aldı cihaz kendini bende 3-4 kere denedim yine aynı hata oldu şimdi ise kurtarma modunda takılı kaldı ve telefonu açamıyorum, 13.7i indirip sıfırlama yapmadan kurtarmanın bir yolu varmı? cihazı biligsayara bağladığımda, '' iTunes, kurtarma modunda bir iPhone buldu. Bu iPhone’un iTunes ile kullanılmadan önce üzerine geri yükleme yapılması gerekir.'' adında bir uyarı çıkıyor.
Imyfone D-back diye bir program var onu kur PC ye teli bağla ordan telefonu recovery mod tan çıkar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilkay34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Imyfone D-back diye bir program var onu kur PC ye teli bağla ordan telefonu recovery mod tan çıkar

hemen deniyorum.
Mesaj düzenlendi:

bu hatayı alıyorum işleme devam etmiyor.

Ekran Resmi 2020-09-19 19.52.32.png

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Tips
Tips
Üst Alt