Neler yeni

7 plus ultra geniş açı fotoğraf tweak

kasm001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar 12 çıkacak diye henüz 7 plus kullanıcısıyım ama memnun kalmadığım ve canımı sıkan en büyük şey, iPhone 11 pro gibi ultra geniş açı fotoğraf video çekememesi, bu yüzden bildiğiniz Tweak var mı acaba?

Cihaz
7 plus
Sürüm
13.3.1

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iyi de geniş açı yok ki 7 plus'da bunu tweak yaparak yapamazsın. Donanım gerek onun için ki 7 Plus'da 2.lens Telefoto

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar 12 çıkacak diye henüz 7 plus kullanıcısıyım ama memnun kalmadığım ve canımı sıkan en büyük şey, iPhone 11 pro gibi ultra geniş açı fotoğraf video çekememesi, bu yüzden bildiğiniz Tweak var mı acaba?
genis acı video degilde foto için portraitxı kullanıyorum portre fotolar için

CANPNG1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
öyle bir tweak yok ama panorama deneyebilirsiniz.

kasm001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iyi de geniş açı yok ki 7 plus'da bunu tweak yaparak yapamazsın. Donanım gerek onun için ki 7 Plus'da 2.lens Telefoto
Aynen doğru dedin, mecbur ya bi an önce gidip pro max alacaz ya da 12 de jübile yapacaz uzun bi süre

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum 7 plus için çok gerekli mi, ve geçerli mi? İyi mi yani
benim için gerekli normal portrede uzaklastıgın zaman cekmiyor ama portraitıx geçtiğimde uzaklaşabiliyorum ve 4-5 kişinin resmini bile çeksem boydan kaliteli portre cekiyor

kasm001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
benim için gerekli normal portrede uzaklastıgın zaman cekmiyor ama portraitıx geçtiğimde uzaklaşabiliyorum ve 4-5 kişinin resmini bile çeksem boydan kaliteli portre cekiyor
Eywallah kullanayım bakim şu telefonu değiştirene kadar

Tips
Tips
Üst Alt