Neler yeni

5s 12.4.4 checkrain ve Apple Watch uyumu

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
1 haftadır jb yapamadım right before triggerda kalıyor sebebi ne? (Bootrain de denedim) ve bazıları apple watch ile jb sorun yaratıyor dedi doğru mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
0.9.8 sürümüyle deniyorsanız onun yerine 0.9.7 sürümüyle yapmayı deneyin. 5s gibi A7 cihazlarda 0.9.8 sürümü şimdilik sıkıntılı. Apple Watch konusuna gelirsek, jailbreak kaynaklı bir problem olur mu bilmiyorum. Ama en son 0.9.2 sürümüyle bildirimler konusunda bir düzeltme yapılmış Watch için.

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
0.9.8 sürümüyle deniyorsanız onun yerine 0.9.7 sürümüyle yapmayı deneyin. 5s gibi A7 cihazlarda 0.9.8 sürümü şimdilik sıkıntılı. Apple Watch konusuna gelirsek, jailbreak kaynaklı bir problem olur mu bilmiyorum. Ama en son 0.9.2 sürümüyle bildirimler konusunda bir düzeltme yapılmış Watch için.
Mac yok o yüzden 0.9.7 kullanamıyorum

Elcros

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam Safe Modu işaretleyin ve gelen hata mesajına No diyin. Bende böyle yapınca devam ediyor.

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam Safe Modu işaretleyin ve gelen hata mesajına No diyin. Bende böyle yapınca devam ediyor.
Hata mesajı yok ki orada takılıp kalıyor

Elcros

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hata mesajı yok ki orada takılıp kalıyor

Anladım hocam ben mac os üzerinden yapıyorum benimki gibi oluyor sandım size de.

Tips
Tips
Üst Alt