Neler yeni

2 Farklı Whatsapp Konuşmasını Birleştirmek

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar daha önce rebuild to .ipa ile whatsap uygulamasını yedeklemiştim onun için de ki sohbeti şuan kullandığım whatsap a aktarabilir miyim?

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.3.1

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
WhatsApp uygulamasının, sohbet dosyalarını atınca konuşmaları güncelleyecek bir işlevi olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki bu dosyalar veritabanında saklanıyor, düzenlemek pek mantıklı olmaz. Var olan sohbet içerikleri de bozulabilir. iCloud yedeklemesi hariç pek bir şey yapamazsın.

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
WhatsApp uygulamasının, sohbet dosyalarını atınca konuşmaları güncelleyecek bir işlevi olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki bu dosyalar veritabanında saklanıyor, düzenlemek pek mantıklı olmaz. Var olan sohbet içerikleri de bozulabilir. iCloud yedeklemesi hariç pek bir şey yapamazsın.
Teşekkür ediyorum hocam peki ipa içinde olan sohbetlere nasıl erişebilirim

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Whatsapp konuşmalarında birleştirme işlemi mümkün değil. Uçtan uca geldi daha beter oldu

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Teşekkür ediyorum hocam peki ipa içinde olan sohbetlere nasıl erişebilirim
@Kafambozuk doğru söylüyor, uçtan uca şifreleme geldiğinde eski sistem tamamen değişti. Daha önce sohbet çıkarmadım, IPA'yı görmeden bir şey diyemem. Daha öncelerde numara doğrulama olayını aşabilmek için dosyaları kopyalayıp, diğer telefona yapıştırıyorduk bu şekilde görmüştüm kayıt edilen yerleri.

Tips
Tips
Üst Alt