Neler yeni

12.4 Jailbreakli 13 üzerine Günceleme Yapılırmı

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Jailbreakli Telefonumu İçindeki Yüklü Olan Video ve filmler Oyunları kaybetmeden 13 güncelesem sonra geri jailbreak yapsam tüm oyun filmler dururmu telefonumda?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Jailbreakli bir telefonu güncelle deyip de işlemleri başlatırsan elmada kalırsın. önce Jailbreaki silmen temizlemen lazım. Sonra ios 13 geçeceksin ve jailbreak yapacaksın. Oyunları yedeklemenin yolu yok. Filmleri 3utools ile yedekleyebilirsin pc ye.

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Yanlış olmasın, 12.4.4 jailbrekli telefonumu ben 13.3'e ipsw den direk indirerek update yaptım, hiç bir şeyim kaybolmadı. Sonra tekrar checkra1n ve tweakleri tazeledim. Sorunsuz kullanıyorum.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yanlış olmasın, 12.4.4 jailbrekli telefonumu ben 13.3'e ipsw den direk indirerek update yaptım, hiç bir şeyim kaybolmadı. Sonra tekrar checkra1n ve tweakleri tazeledim. Sorunsuz kullanıyorum.
muhtemelen yedek aldınız sonra dfu yada recovery mod da güncellemeyi yaptınız.sonra cihazınızı yedekten geri yüklediniz ve sonrada jb yaptınız.su an sorun yoksa şanslısınız demekten başka birşey gelmiyor aklıma.

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Yedekten yükleme yapmadım. İtune ile geri yükleme dedim ama shifte basılı yaptım. Sonra ipsw den indirdiğim 13.3 sürümünü hedef gösterek update yaptım.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yedekten yükleme yapmadım. İtune ile geri yükleme dedim ama shifte basılı yaptım. Sonra ipsw den indirdiğim 13.3 sürümünü hedef gösterek update yaptım.
anladım.peki cihaz güncelleme bittikten sonra kurulu olarak mı açıldı yoksa ilk kurulum ekranında mı açıldı (HELLO) cihaz.?

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Hello olarak açılmadı. Normal olarak açıldı.

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Normal açıldı. Jailbreksiz. Tekrar chackra1n yaptım. Ama tweakler görünmüyordu. Tek tek yüklediğim tweakleri tazeledim. Ayarlar eskisi gibi otomatik geldi.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Demekli bir yol var???

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İlginç.tüm ayarların vs.duruyordu sadece jb yaptınız öylemi.?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
OTA dan güncelleme yapmış onun için ama temiz bir restore işlemi değil tabiki

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Aynen temiz değil, jailbreak dosyaları kalıyor. Ama sonuç güzel. Sonuçta herşey eskisi gibi şu an...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Aynen temiz değil, jailbreak dosyaları kalıyor. Ama sonuç güzel. Sonuçta herşey eskisi gibi şu an...
Farketmez yani sorun değil sonuçta Checkra1n 13.3.1'e kadar şimdilik... 13.4b1 de şimdilik çalışmıyor yani ekli değil

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende otadan yapabilirmiyim 8 plus 12.4 üzerine 13 yüklesem

Tips
Tips
Üst Alt