Neler yeni

12.4 ekran donması

lstwsdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar cihazım iphone 6 10.2 sürümünden temiz kurulum ile 12.4 e geçtim ama instagramda gezerken bir süre sonra ekran donmaya başlıyor, uygulama donmuyor ama dokunmatik tepki vermiyor. Aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba? Başka bir uyglamada olduysa da farketmedim.

Cihaz
iphone 6
Sürüm
12.4

Emrhadymn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekşiden ve yaşadıklarımdan anladığım kadarıyla bu donma sorunları var ben 6s kullanıcısı olduğum için onun üzerinden araştırma yapmıştım ve teyit ettim ama 6da oluyorsa buna yorabilirsin. Jb yapmama rağmen yeni sürüm bekliyorum sırf bundan dolayı.

lstwsdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ekşiden ve yaşadıklarımdan anladığım kadarıyla bu donma sorunları var ben 6s kullanıcısı olduğum için onun üzerinden araştırma yapmıştım ve teyit ettim ama 6da oluyorsa buna yorabilirsin. Jb yapmama rağmen yeni sürüm bekliyorum sırf bundan dolayı.
Dün ben de bir forumda gördüm 8 plus cihazda bile 12.4 de ekran donması oluyormuş :/

Fatih2626

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s kullanıcısıyım. 10.2 den 12.4 e geçtim tam anlamıyla fiyasko bir sürüm. Sürekli donmalar takılmalar oluyor. Pil süresi berbat. Birsürü kez restore yaptım. Ama sonuç aynı. 2-3 gündür aralıksız bunla uğraşıyorum. iphone jailbreak sevdalısı biri olarak telefondan soğudum resmen. Umarım en yakın zamanda stabil bir sürüm sürerler. Hiç umudum olmasada.

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
6s kullanıyorum bende de oluyor ara sıra. Ekranı kilitleyib açana kadar düzelmiyor. Ama 12.2’de de oluyordu. 12.4 ile alakalı olmadığını düşünüyordum ben.

Tips
Tips
Üst Alt