Neler yeni

12.3.1 İphone X jb sorunu

KatilHamsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.3.1 sürümüne jb yok sanırım unsupported yazıyor.Cihazı sıfırlamadan 12.4 e güncelleme şansım var mı peki ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Linkden cihazın için 12.4 sürümünü indir ve itunes ile shift tuşuna basılı tutarak güncelle ye basın. 12.4 sürümüne veri kaybı olmadan güncellenir.
İşlem öncesinde itunes ile yedeğinizi almayı unutmayın.

KatilHamsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Linkden cihazın için 12.4 sürümünü indir ve itunes ile shift tuşuna basılı tutarak güncelle ye basın. 12.4 sürümüne veri kaybı olmadan güncellenir.
İşlem öncesinde itunes ile yedeğinizi almayı unutmayın.
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için.Yapacağım cihazın whatsapp ı giderse benim için kötü olur.Özür diliyorum ama emin misiniz ? Kesin olarak gitmez diyebilir miyiz :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Çok teşekkür ediyorum cevabınız için.Yapacağım cihazın whatsapp ı giderse benim için kötü olur.Özür diliyorum ama emin misiniz ? Kesin olarak gitmez diyebilir miyiz :)
İtunes ile yedek aldığınızda whatsapp yedeğini de alır.
Ayrıca whatsapp ayarları içinden sohbetlerini icloud a yedekleyebilirsin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İPhone X için jb yok diye biliyorum
Mesaj düzenlendi:

12.4te yok
İphone X A11 chip cihazdır 12.4 sürümüne jb var.
İphone xr-xs-xsmax A12 chip cihazdır ve en son 12.1.2 sürümüne jb var.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Henüz bir bilgi yok. Fakat her iki JB tarafından da yakında gelişmeler gelir attıkları tweetlere bakarsak.

KatilHamsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet başka bir üyeye daha lazım olur belki sonucu yazıyorum.Evet cihazı veriler silinmeden 12.4 e güncelledim ve jailbreak yaptım.Sorunsuz kullanıyorum.Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet başka bir üyeye daha lazım olur belki sonucu yazıyorum.Evet cihazı veriler silinmeden 12.4 e güncelledim ve jailbreak yaptım.Sorunsuz kullanıyorum.Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
iPhone X mi ?

Tips
Tips
Üst Alt