Neler yeni

12.1.1 Beta 3 kurdum jailbreak ana menü atma

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar telefonum 11.1.1 versiyonlu iphone 7 plus'tı sonra12.1.1 Beta 3 kurmaya karar verdim elimde SSH kayıtlarımda bulunmakta. Fakat ne jailbreak aracını nede nonce aracını yükledikten sonra çalıştıramadım. Program tam açılcak gibi oluyor fakat ana ekrana atıyor ? sebebi ne olabilir şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafından düzenlendi:

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum telefona yeniden dfu modunda 12.1.1 b3 yükle

Sonra jailbreak aracı ile jailbreak yap

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dostum ben de kendi konumdaki yöntemle yapmaya çalıştım fakat hata verdi ve tekrar 12.1.1 beta 3 kurmak zorunda kaldım.Normalde futurerestore işe yarıyor fakat bazen farklı hatalar verebiliyor ve baştan yazılım yüklemen gerekebiliyor.O açıdan beta 3'ün imzaları da kapanırsa falan birden jailbreak tamamen gidebilir :D Bence beta 3'te kal ben öyle yapıyorum çok bir fark olduğunu da sanmıyorum.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum telefona yeniden dfu modunda 12.1.1 b3 yükle

Sonra jailbreak aracı ile jailbreak yap
Aynısını uyguladım dostum 2 kere "0" kurulum yaptım fakat sonuç aynı hatta indirdiğim beta dosyada resimde ekteki 9419

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben konuyu tam anlamamışım sende zaten beta 3 yüklü dimi ? Güncelleme yüklü mü telefonda onu kontrol et eğer yüklüyse silip tekrar jailbreak yapmayı dene.

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Benim telefonumda 11.1.1 vardı ben imzalar kapanmadan 12.1.1 beta 3 geçim dedim geçtim. Ve nonce uygulamasınada girsem anamenüye atıyor jailbreak programınıda yüklesem aynı şekilde yapıyor çözemedim

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
unc0ver'ı nasıl yükledin telefona Impactor ile mi yoksa herhangi bir yerden mi TweakBox gibi ?

jakin33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İmpactor ile yükledim dostum bana başka uncover linki verebilirmisin ordan yükleyip deniyim

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Google'a TweakBox ya da Ignition yazarak bulabilirsin bu iki sitede de unc0ver mevcut olmalı.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Tips
Tips
Üst Alt