Neler yeni

Çözüldü 11.4.1 unjailbreak hakkında

furkanceyln47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
iPhone 6 cihazıma electra ile jailbreak yaptım 1 hafta önce fakat bir kaç tweaki yükledikten sonra telefonu şarjdan dolayı rebootladım şuan jailbreaki yapıyorum fakat springboard ekranında 5 dk kalıyor sonrasında ise reboot ediyor cydiaya giriyor fakat openssh türü şeyler devre dışı telefon kafayı yemiş durumda nasıl unjailbreak yapabilirim shsh kaydımda yok lütfen yardım eder misiniz? teşekkürler :)
Mesaj düzenlendi:

GÜNCELLEME ; springboard değil respring ekranı olacaktı özür diliyorum
2.şuan jailbreak yapmama rağmen respring ekranında 5 dk beklememe rağmen artık hiç cydiaya giremiyorum ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz? lanet olası 12.1.4'e dönmek istemiyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,
iPhone 6 cihazıma electra ile jailbreak yaptım 1 hafta önce fakat bir kaç tweaki yükledikten sonra telefonu şarjdan dolayı rebootladım şuan jailbreaki yapıyorum fakat springboard ekranında 5 dk kalıyor sonrasında ise reboot ediyor cydiaya giriyor fakat openssh türü şeyler devre dışı telefon kafayı yemiş durumda nasıl unjailbreak yapabilirim shsh kaydımda yok lütfen yardım eder misiniz? teşekkürler :)
Mesaj düzenlendi:

GÜNCELLEME ; springboard değil respring ekranı olacaktı özür diliyorum
2.şuan jailbreak yapmama rağmen respring ekranında 5 dk beklememe rağmen artık hiç cydiaya giremiyorum ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz? lanet olası 12.1.4'e dönmek istemiyorum
Bence yapmanız gereken cihazdan jailbreaki komple kaldırıp cihazı sıfırlayıp yeni baştan temiz bir kurulum ve jailbreak yapmaktır.konular forumda mevcut...yerinizde olsam böyle yapardım....bende uncoverla sıkıntılar yasıyorum.bende ciddi ciddi cihazı sıfırlamayı ve yeniden kurmayı düşünüyorum....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

furkanceyln47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sıkıntıyı tweakleri kapatıp delelectra ile bilgisayardna çözdüm uncovera geçtim şimdi ise Ayarlarda çıkmıyor tweakler yardımcı olur musunuz

furkanceyln47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweaklerin hiçbirimi görünmüyor kardeşim ayarlarda??

Hiç biri görünmüyor hatta ayarlardan ayarlanması gerekenler çalışmıyor ama diğerleri gayet iyi çalışıyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hiç biri görünmüyor hatta ayarlardan ayarlanması gerekenler çalışmıyor ama diğerleri gayet iyi çalışıyor
Zeppelin tweak kullanıyor musun.yoksa eğer bir kursana bak bakalım tweakler ayarlara gelicek mi...?
Olmazsa başka bir yöntem deneriz...

furkanceyln47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Zeppelin tweak kullanıyor musun.yoksa eğer bir kursana bak bakalım tweakler ayarlara gelicek mi...?

Tamamdır hemen kuruyorum
Mesaj düzenlendi:

Bide kafasından göre gelip gidiyor 4 saat önce çalışıyordu reboot atıp jb yapıyorum gidiyor
Mesaj düzenlendi:

Yok olmadı Hocam ya
Mesaj düzenlendi:

Güncellll

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tamamdır hemen kuruyorum
Mesaj düzenlendi:

Bide kafasından göre gelip gidiyor 4 saat önce çalışıyordu reboot atıp jb yapıyorum gidiyor
Mesaj düzenlendi:

Yok olmadı Hocam ya
Mesaj düzenlendi:

Güncellll
Şimdi preference loader kurulumu bak bakalım...

furkanceyln47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweaklerin hiçbirimi görünmüyor kardeşim ayarlarda??

Şimdi preference loader kurulumu bak bakalım...

Zaten kurulu Hocam sil yükle yaptım durum ayni

furkanceyln47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Peki o zaman forumdan bir arat konusu var Örsan bir bak bakalım...

Neyse hocam telefonu itunes üzerinden yedekledim tüm tweakleri kaldırıp restore rootfs yaptım sonrasında telefonu sıfırladım şuan sıkıntı yok yardımlarımız için teşekkürler hocam

Tips
Tips
Üst Alt