Neler yeni

Çözüldü 10.3.3 jailbreak Kaldırmak

Ataoski

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
error.png Konu ile alakası var mıdır bilmiyorum ama ilk kurulumdan itibaren setup bittiğinde böyle bir error veriyor ama kurulumlarda hata olmuyordu sorun teşkil etmez değil mi?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Ekli dosyayı görüntüle 724 Konu ile alakası var mıdır bilmiyorum ama ilk kurulumdan itibaren setup bittiğinde böyle bir error veriyor ama kurulumlarda hata olmuyordu sorun teşkil etmez değil mi?
Hayır sorun değil. Filza çalışıyor mu diye kontrol sağlarmısın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ataoski

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet çalışıyor denedim. ama ifunbox ile dediğiniz lib dosyasını nasıl atacağımı çözemedim.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Evet çalışıyor denedim. ama ifunbox ile dediğiniz lib dosyasını nasıl atacağımı çözemedim.
iFunbox ile değil. lib dosyasını indir Filza ile aç ve videoda belirtilen dizine at

Ataoski

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Filza ile açtığımda zipi çıkaramıyorum hata veriyor, videoda dosyanın içindekileri atıyor çıkarmadan atsam sorun çıkarır değil mi? size de çok soru sordum ama.

Ataoski

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
böyle bir video var ancak cihaza terminal yükleyip -su password komutunda şifremi kabul etmiyor oradaki şifre kısmına ne yazacağım

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
böyle bir video var ancak cihaza terminal yükleyip -su password komutunda şifremi kabul etmiyor oradaki şifre kısmına ne yazacağım
alpine

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba iphone5c 10.3.3 cihazımdaki jailbreak'i dfu modunda temiz kurulum yaparak kaldırabilir miyim?
Mesaj düzenlendi:

Cihazda artık çok yavaş kaldı.

Tips
Tips
Üst Alt