Neler yeni

Önemli WATUSİ haberi

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hepimizin severek kullandığı, WhatsApp eklentisi Watusinin geliştiricisinin Twitter hesabında yaptığı açıklama ;

Korsan kullanılan watusi sürümleri uygulama içindeki reklamları engellediği icin benim reklam ağı hesabım iptal olmak üzere. Reklam hesabım iptal olursa watusiyi geliştirmeye devam etmemin bir anlamı kalmaz.

Korsan kullanan arkadaşlar sizler yüzünden severek kullandığımız bir uygulamayı daha kaybetmek üzereyiz.

Kenan___

odiyy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben lisanslı olarak kullaniyorum. adam haklı ya reklamdan ya da tweak lisansı uzerinden para kazanamaz ise geliştirmeye bedava devam etmeyebilir, taş mı yesin :)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Jailbreak ve Tweak geliştiricisi olan böyle bir uzman adama sahip çıkmak lazım...

-Watusi for Whatsapp
-Stalky
-OnlineNotify

gibi değerli Tweakler bu Crack belası yüzünden yakında güncelleme alamayacaklar...

JailbreakTR

alipaksi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
alabilsek parasıyla alalım paypall falan kullanamıyoruz nasıl alıcaz twakları

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
PayPal ile de alamadım ben yazdım ama geri dönüş yapmadı

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
alabilsek parasıyla alalım paypall falan kullanamıyoruz nasıl alıcaz twakları
“Türkiyede paypal nasıl kullanılır”
formda bu satırları aratırsanız karşınıza bir sürü açıklamalı konu çıkar. Bende türkiyede yaşıyorum, paypal da kullanıyorum sorunsuz.

Bu uygulamayı para verip satın almak istemiyorsanız yada alamıyorsanız o halde ücretsiz reklamlı haliyle kullanın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
PayPal ile de alamadım ben yazdım ama geri dönüş yapmadı
Uygulama içindeki iletişim bilgilerinde bulunan mail adresine durumu anlatırsanız geri dönüş yapar

alipaksi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
peki bigboss takileri nasıl satın alıcaz ? satın alma butonu bile gelmiyor hocam

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
zaten creak lı uygulamalara mesaj geliyor whatsapa girimnce ekrana geliyor ve gitmiyor uyarı mesajı

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Adam haklı onun yerine koyarsak kendimizi sonuçta çok fazla emek veriliyor.
-Watusi for Whatsapp
-Stalky
-OnlineNotify

Üçünüde satın aldım desteğini çekerse yazık olacak

alipaksi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
OnlineNotify satın almak istiyorum ama alamıyorum bigboss satın alınamıyor diye hata veriyor

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
OnlineNotify satın almak istiyorum ama alamıyorum bigboss satın alınamıyor diye hata veriyor
[email protected] adresine durumu anlatırsanız yardimci olur. Artık bigboos repodan ücretli tweak alınamıyor diye biliyorum.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tüm bunlara rağmen sitemizde hala jailbreak özgürlüktür adı altında crack sempatizanı arkadaşlar var :) @mehmetalidemir

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
[email protected] adresine durumu anlatırsanız yardimci olur. Artık bigboos repodan ücretli tweak alınamıyor diye biliyorum.

Ne diyecez Mailde kardeş? Stalky ve OnlineNotify için?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

Ben geliştirici ile iletişim kurup, sizin için alternatif bir ödeme yöntemi yada ücretsiz lisans icin konuşacağım, sonucu bu konu altından bildiririm

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben geliştirici ile iletişim kurup, sizin için alternatif bir ödeme yöntemi yada ücretsiz lisans icin konuşacağım, sonucu bu konu altından bildiririm
Valla bende alamadım paypal ile beceremedim bir türlü..

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

Valla bende alamadım paypal ile beceremedim bir türlü..
Geliştiriciye mail gönderip durumu anlattım, “Stalky” için ayni “Watusi” de olduğu gibi uygulama içinden satın alma yapılabilecek bir güncelleme yayınlayacağını, daha sonra da ayni güncellemeyi “Onlinenotify” için yayınlayacağını yazmışız. Ayrıca PayPal olmadan sadece kredi kartı yada banka kartı ile bir ödeme yöntemi üzerinde çalıştığını söylemiş.

Son düzenleme:

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Geliştiriciye mail gönderip durumu anlattım, “Stalky” için ayni “Watusi” de olduğu gibi uygulama içinden satın alma yapılabilecek bir güncelleme yayınlayacağını, daha sonra da ayni güncellemeyi “Onlinenotify” için yayınlayacağını yazmışız. Ayrıca PayPal olmadan sadece kredi kartı yada banka kartı ile bir ödeme yöntemi üzerinde çalıştığını söylemiş.

Emeğinize sağlık inşallah hadi bakalım...:)

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Paypaldan alışveriş yapabiliriz aslında. Şu sayfa var Ben 2 kere alışveriş yaptım. Sıkıntı yok. Sadece arkadaş her zaman müsait olmuyor. Küçük bir mebla da komisyon alıyor. Paypal ödeme sayfasını açtığınızda token içeren adres var, adresi atıp, kişinin hesabına gönderiyorsunuz, arkadaş alıyor ordan.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Paypaldan alışveriş yapabiliriz aslında. Şu sayfa var Ben 2 kere alışveriş yaptım. Sıkıntı yok. Sadece arkadaş her zaman müsait olmuyor. Küçük bir mebla da komisyon alıyor. Paypal ödeme sayfasını açtığınızda token içeren adres var, adresi atıp, kişinin hesabına gönderiyorsunuz, arkadaş alıyor ordan.

Teşekkür ederim bakayım bi..

CANPNG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S

Bu repodan Watusi 2 for Whatsapp indirmiştim. Ücretsiz bir şekilde reklamları engelleyebilmek için tweak var mı?
iiuh00xqlh0z.jpg

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Satın alman gerek. Twit atarak bir kaç günlüğüne reklam gidiyor mu bilmiyorum.

Tips
Tips
Üst Alt