Neler yeni

Sona Erdi CopyLog - Hediye lisans -

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ivezlik yapamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Teşekkürler packixe facebookla üye olmustum faceye giriş Mail adresimi olucak

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Packixe cydia üzerinden login olduğumuzda yine her tweak için girdiğimizde tekrar login register çıkıyor karşıma.Bir kere login olduğumda tekrar sormaması gerekmiyor mu?

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Packixe cydia üzerinden login olduğumuzda yine her tweak için girdiğimizde tekrar login register çıkıyor karşıma.Bir kere login olduğumda tekrar sormaması gerekmiyor mu?
Safaride oturum açmış olman yeterli. Cydia da tweak sayfasın da oturum kapalı gibi görünse bile daha önce satın aldığın tweak’leri sorunsuz bir sekilde yüklersin.

Kenan___

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Safaride oturum açmış olman yeterli. Cydia da tweak sayfasın da oturum kapalı gibi görünse bile daha önce satın aldığın tweak’leri sorunsuz bir sekilde yüklersin.

Kenan___
Hediyeler bize tanımlandığında safariden giriş yaptığımız takdirde doğrudan indirme sağlayacak o zaman doğru mu? Başka repolardan ücretli tweak alıyorum ama bu packixi bir türlü anlayamadım

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hediyeler bize tanımlandığında safariden giriş yaptığımız takdirde doğrudan indirme sağlayacak o zaman doğru mu? Başka repolardan ücretli tweak alıyorum ama bu packixi bir türlü anlayamadım
Girip indirmen gerekiyor yine

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Muratsaltt fotoğraf’taki yeşil link ( Link via Profile ) ‘e tıklıyorsun, senden profil yüklemek için izin istiyor, izin veriyorsun. Profil cihazına yükleniyor. Sonra biz senin adresine hediyeni tanımlıyoruz. Sende cydia girip ilgili tweak’i indiriyorsun

Kenan___

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6
Mesaj düzenlendi:

Hayırlı olsun kazanan arkadaşlara👍

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kazanan Arkadaşlar lütfen Packix Mail adresinizi yazın buraya...

Herkesin Mail adresi elimde olunca geliştiriciye yollayacağım

onun için bi an önce Mail adresinizi yazmayı unutmayın

JailbreakTR

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Muratsaltt fotoğraf’taki yeşil link ( Link via Profile ) ‘e tıklıyorsun, senden profil yüklemek için izin istiyor, izin veriyorsun. Profil cihazına yükleniyor. Sonra biz senin adresine hediyeni tanımlıyoruz. Sende cydia girip ilgili tweak’i indiriyorsun

Profili yüklüyorum ancak imzalama yapmıyor.Bu şekilde kalıyor

Kenan___

Ekli dosyalar

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@JB-Alper packix hesabında yüklü olan tweak var mı hiç ? Hiç satın alım yaptın mı o hesapla ?

Kendi cihazım da denedim aynı hatayı verdi. Profilin yüklenmemesini dert etme. Hediye kazanan uyelerden hesap bilgilerini paylaşmayan 2 üye kaldı. Akşama kadar süreleri var. Bugün akşam lisanslar hesap bilgilerine eklenecek. En geç yarına hazır olur. Safariden Packix hesabına giriş yaptığın zaman sorunsuz yüklersin

Kenan___

Son düzenleme:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@JB-Alper packix hesabında yüklü olan tweak var mı hiç ? Hiç satın alım yaptın mı o hesapla ?

Kendi cihazım da denedim aynı hatayı verdi. Profilin yüklenmemesini dert etme. Hediye kazanan uyelerden hesap bilgilerini paylaşmayan 2 üye kaldı. Akşama kadar süreleri var. Bugün akşam lisanslar hesap bilgilerine eklenecek. En geç yarına hazır olur. Safariden Packix hesabına giriş yaptığın zaman sorunsuz yüklersin

Kenan___
Packixten tweak yüklü ama ücretli alım yapmadım hiç.Açıkcası çözemedim zAten sistemlerini

Tips
Tips
Üst Alt