Neler yeni

Youtube siyah ekran sorunu

GWYNBLEIDD

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar. Youtube uygulamasinda Youtube Tools, Youtube Patcher gibi tweakler yukluyken hicbir video acilmiyor. Nadiren olsa da bazen videolar aciliyor fakat 5-6 dk sonra video donuyor. Tweaki devre disi birakinca veya silince videolar sorunsuz calisiyor. Onceden bu sorun yoktu. Yaklasik 1 haftadir bu sorunu yasamaktayim. 13.5 unc0ver Jb’de sorun vardir diyerek 13.7 checkra1n jb ye gectim fakat sorun hâlâ devam etmekte. Acaba bu sorunu aranizda yasayan veya cozumu hakkinda fikri olan biri var mi? Tesekkurler.EBBE9977-B59A-4B2E-88BF-00B349DCD252.png

Cihaz
6s
Sürüm
13.7

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cercube tweaki ile sorun yaramazsın

Diğer tweaklere gerek kalmaz...

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Hocam cercube son sürüm YouTube son sürüm kullanıyorum aynı hatayı alıyorum... YouTube ile ilgili başka tweak de yok

GWYNBLEIDD

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam cercube son sürüm YouTube son sürüm kullanıyorum aynı hatayı alıyorum... YouTube ile ilgili başka tweak de yok
Cercube tweakini yuklemistim sorun duzelmisti fakat bugun yine ayni sorun cikti. Youtube guncel ve eski surum fark etmiyor hepsini tek tek denedim fakat sonuc olumsuz.

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cercube tweakini yuklemistim sorun duzelmisti fakat bugun yine ayni sorun cikti. Youtube guncel ve eski surum fark etmiyor hepsini tek tek denedim fakat sonuc olumsuz.
YouTube sürüm 15.05.4 e kadar düştüm ben valla baya eski sürüm ama sorun çözüldü...
cercube de son sürüm yüklü

GWYNBLEIDD

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
YouTube sürüm 15.05.4 e kadar düştüm ben valla baya eski sürüm ama sorun çözüldü...
cercube de son sürüm yüklü
Simdi dedigin surume ben de gectim kardesim. Şu an bir problem gozukmuyor. Umarim tekrarlamaz 😀 Tesekkurler yardimin icin.

necip0002

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Merhaba hocam parmağımızı kaydırarak yazı yazabileceğimiz bi klavye tweakı var mı bildiğiniz teşekkürler ?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Simdi dedigin surume ben de gectim kardesim. Şu an bir problem gozukmuyor. Umarim tekrarlamaz Tesekkurler yardimin icin.
Rica ederim ne demek Bu korku yüzünden son sürüme geçemiyorum YouTube da ya inşaallah çözülür biz de YouTube u güncelleriz artık

Tips
Tips
Üst Alt