Neler yeni

youtube reklam kapatma ve arka planda calismasi

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm arkadaslar

dleasy satin almisdim ama artik reklamlari kapatmiyor ve ekrani kapatinca arka planda calismiyo artik... ( ekran kilidi yapinca muzik dinleme gibi)

bunlar icin tweek varmi youtube de reklam kapatma ve ekran kilidi yapinca arka planda muzik dinemek icin

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm arkadaslar

dleasy satin almisdim ama artik reklamlari kapatmiyor ve ekrani kapatinca arka planda calismiyo artik... ( ekran kilidi yapinca muzik dinleme gibi)

bunlar icin tweek varmi youtube de reklam kapatma ve ekran kilidi yapinca arka planda muzik dinemek icin
Repo Adresi :

YTAdBlock :

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweeak-Cercube for Youtube
Repo-
Şuan Youtube için en iyi tweak bu diyebilirim.Yazdığınız tum özellikleri kendisinde barındırıyor.

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Repo-
Şuan Youtube için en iyi tweak bu diyebilirim.Yazdığınız tum özellikleri kendisinde barındırıyor.

bunun icin dleasy silmem gerek mi??

cercube bı ara kulanmisdim ama sildim niye hatirlamiyorum uyumlu degildi galiba ...

parali mi cercube??? dleasy 2 dollara almisdim ama sonra update yaptilar ve bir cok özeligi kaldirdilar reklam kapatma birde arka planda calisma özeligini kapatilar bilseydim almazdim

Son düzenleme:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Altta belirttiğim konuyu inceleyebilirsiniz. Cercube kurmana gerek yok. dleasy içerisinde youtube ayarın aktifse devre dışı bırakabilirsin.

Laomehill

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Repo-
Ben android telefonumdan bakıyorum ve linke tıklayınca link açılmıyor. Normalde bunlara apple cihazımızdan mı bakmamız lazım?

Tips
Tips
Üst Alt