Neler yeni

Youtube için tweak hk.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone 5 cihazımda 10.3.3 jb kullanmaktayım. Yakın zamana kadar kullandığım cercube tweaki artık youtube yi açamaz hale getirdi. Her yöntemi denediğim halde (sürüm düşürmeler, youtube i kaldırıp tekrar yüklemek, tweaki kaldııp tekrar yüklemek, icleaner pro ile ince ayar yaparak temizlik vs.) sorunum çözülmedi. Alternatif olarak kullanabileceğim stabil çalışabilen bir tweak tavsiye eder misiniz, tşk.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Safariden izlenen videoyu arka plana atıp diğer işlemleri yapma olayı için forceinpicture

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cercube alternatifi olarak YouTube ++ deneyebilirsin.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Elle tweak kurmayı biliyorsan, Youtube Tools tweak'ini öneririm hocam. Reklamları kaldırma, arka planda müzik çalması gibi özellikleri var. indirebilirsin.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Elle tweak kurmayı biliyorsan, Youtube Tools tweak'ini öneririm hocam. Reklamları kaldırma, arka planda müzik çalması gibi özellikleri var. indirebilirsin.
tavsiyen için çok teşekkür ederim. Ama ben özellikle youtubedaki sevdiğim parçaları müzik kütüphanesine mp3 formatında indirmeyi ve videoları indirmeyi istiyorum. Bahsettiğin tweak bunları sağlıyor mu acaba?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
tavsiyen için çok teşekkür ederim. Ama ben özellikle youtubedaki sevdiğim parçaları müzik kütüphanesine mp3 formatında indirmeyi ve videoları indirmeyi istiyorum. Bahsettiğin tweak bunları sağlıyor mu acaba?
Bahsettiğiniz şekilde indirme işlemi yapmıyor fakat YouTube için oldukça stabil ve sorunsuz çalışan bir Tweak olduğunu söyleyebilirim. Video ve müzik (mp3) formatında dosya indirmek için AppStore'dan edinebileceğiniz uygulamasını kullanıyorum. Bana sorarsanız YouTube'u zora sokmaktansa (performans açısından) bu tarz alternatif uygulamalar kullanmak daha mantıklı. Daha önceki ismi Tubify idi. Hatta hatırlar mısınız bilmem AppStore'da bunun benzeri Nettube, Tubidy gibi birçok alternatif uygulama vardı.

Tips
Tips
Üst Alt