Neler yeni

xs max cift sim esimmi yoksa cift simli modelimi

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar xs max alacagim iki secenek var bir tane e sim olandan ve cin icin uretilen cift sim olan modelden var tavsiyeniz hangisi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Çift sim kullanmıyorsanız Çin telefonu almaya gerek yok bence, Garantide sorunlar çıkabilir. Diğer taraftan Türkiye'ye e-Sim ne zaman gelir bilinmez.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaslar xs max alacagim iki secenek var bir tane e sim olandan ve cin icin uretilen cift sim olan modelden var tavsiyeniz hangisi
eSim için Operatör onayı lazım (desteği)..

Çift Sim olan XS-Max cihazları TR'de çalışırmı bilemiyorum

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Ben xs max daul sim honkong aldım harika
Mesaj düzenlendi:

İstediğim sim cartı birincil hücresel ikincisini sesli konuşma yapabiliyorum
Mesaj düzenlendi:

Jb den vaz geçtim tlf görünce
Mesaj düzenlendi:

Cihaz simfree
Mesaj düzenlendi:

Son düzenleme:

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben xs max daul sim honkong aldım harika
Mesaj düzenlendi:

İstediğim sim cartı birincil hücresel ikincisini sesli konuşma yapabiliyorum
Mesaj düzenlendi:

Jb den vaz geçtim tlf görünce
Mesaj düzenlendi:

Cihaz simfree
Mesaj düzenlendi:
Jailbreaki ne amaçla kullanıyordunuz / bu cihaz bunlardan hangilerini size sundu ?
Örnek veriyorum jb ile tema kullanabiliyorsunuz , fake gps , whatsapp için watusi gibi sayamayacağım bir çok özellik var,şuanda cihazınızda bu tür özellikler mi var ?
Veya şöylede sorabilirim , iPhone X ile arasındaki elzem farklar neler ?

Kendi düşüncem büyük paralar verildiği için cihazın gözde çok büyütüldüğü :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Valla kardeşim iPhone X bana göre sıkıntılı bi telefondu jb yaptım bir türlü randıman vermedi göründü bana şuan xs max kullanıyorum çok güzel tema bi yana çift sim Harika sanırım iOS 12 jb alırsa bakaçağiz nasıl iPhone X hataları xs de cözdüler sanırım

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Valla kardeşim iPhone X bana göre sıkıntılı bi telefondu jb yaptım bir türlü randıman vermedi göründü bana şuan xs max kullanıyorum çok güzel tema bi yana çift sim Harika sanırım iOS 12 jb alırsa bakaçağiz nasıl iPhone X hataları xs de cözdüler sanırım
Hocam çift sim muhabbeti kaç senelerdir var ve televizyonda sunulan çakma telefonlar bile çift sim :) Apple yaptığı zaman gerçekten gözümüzde büyüdüğünü farkettim.

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
İyi o zaman git android tlf al😁 ben iPhone devam😀

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İyi o zaman git android tlf al ben iPhone devam
Tek sim kullanıyorum çift sime ihtiyacım olsa o parayı vermek yerine yönlendirme kullanırdım daha ucuza gelirdi veya Turkcell'e geçer ve bip uygulaması sayesinde ücret ödemeden çift sim kullanırdım Bende android kullanamam artık bu kadar süreden sonra :/ Bağımlı yaptı bizi iOs

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Tüm iPhone'larda Dual veya Triple (üçlüSim) kullanabilirsin bu Adaptör ile...

XSMax'in özelliği eSim olduğu için kart taşımana gerek yok ve farklı Operatörleri aynı anda kullanabilirsin ama her Operatör bunu desteklemiyor şu anda.. tabiki ilerde bu durum değişir ve artık Sim kartı yerine eSim kullanacağız.. ( uygulama gibi)

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Tüm iPhone'larda Dual veya Triple (üçlüSim) kullanabilirsin bu Adaptör ile...

XSMax'in özelliği eSim olduğu için kart taşımana gerek yok ve farklı Operatörleri aynı anda kullanabilirsin ama her Operatör bunu desteklemiyor şu anda.. tabiki ilerde bu durum değişir ve artık Sim kartı yerine eSim kullanacağız.. ( uygulama gibi)
Ben olaya fiyat/performans olarak baktığım için bana saçma geliyor çünkü gerçekten çok hızlı bir işlemci koymuşlar ve 2018 için gerçekten çok gereksiz.Samsung veya diğer şirketler bunu yapamaz mıydı ? Elbette yapardı ama elindeki kozları bi anda kullanmak bence saçma 2020 yılının teknolojisini 2018'de sunuyor resmen.Bu cihaz tamamiyle geliştiriciler için bir cihaz şu devirde.Geliştiricilerde xCode ile işini hallediyor gerçi ama fiziksel bir cihazda test etmekte isteyebilir
Tabiki tercihler kişiseldir kimine göre fiyat/performans kimine göre masaya kırmızı marlboro , zippo çakmak , araba anahtarı ve araba değerinde xr max vazgeçilmezdir
Abi ayfon ya

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
iPhone xs max daul sim harika uçuyor bide jb gelirse mühteşem olur
Mesaj düzenlendi:

Tavsiye ederim 😀
Mesaj düzenlendi:

1249 dolar çık
Mesaj düzenlendi:

Teknoloji hakikaten iyi bi tlf ama fiyat tl ye göre uçuk
Mesaj düzenlendi:

Allah herkezin gönlüne göre versin iPhone X bence sorunlu bi cihaz dı hiç memnun kalmadım
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Garantisi bitmeyen iPhone X sahipleri yetkili servislere gidebilir açıklamasında bulunmuş Apple

Son düzenleme:

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Bazen ekranda donma tabi jb li iken bazende tlf elmada kalıyordu hiç bir işlem yapamıyordum iTunes bağlanmıyor tlf sarji bitince düzeliyordu
Mesaj düzenlendi:

Jb li iken pil çok çabuk tükeniyordu

lemans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iPhone xs max daul sim harika uçuyor bide jb gelirse mühteşem olur
Mesaj düzenlendi:

Tavsiye ederim 😀
Mesaj düzenlendi:

1249 dolar çık
Mesaj düzenlendi:

Teknoloji hakikaten iyi bi tlf ama fiyat tl ye göre uçuk
Mesaj düzenlendi:

Allah herkezin gönlüne göre versin iPhone X bence sorunlu bi cihaz dı hiç memnun kalmadım
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Garantisi bitmeyen iPhone X sahipleri yetkili servislere gidebilir açıklamasında bulunmuş Apple
Bence en önemlisi garantisi tr de geçmiyor 2101 model numarası dışındaki cihazlar

Daglarda

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Geçse ne gezer geçmeme ne gezer cihaz 10 numara

Tips
Tips
Üst Alt