Neler yeni

Xinaa Mı Fugu 15 Max mı Tavsiyeleriniz

ugur010

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar cihazım 13 pro max 15.1.1 yüklü yaklaşık 2 , 3 aydır xinaa kullanıyorum hiçbir problemi yok bana göre fugu 15 ile arasındakı fark nedir kullanan arkadaşlar yada bilen arkadas varmı fugu 15 e geçmelimiyim.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Fugu birkaç aya tamamen oturtulup, tweakler stabil olacaktır. O zamana kadar XinaA15'te devam edin. Sonrasında temiz bir restore ile Fugu'ya geçebilirsiniz. Zaten yanlış hatırlamıyorsam Fugu'nun açıklanması sonrası Xina için artık geliştirme yapılmayacaktı. En mantıklısı; 2-3 ay daha Xina, sonrasında restore ve Fugu...

caldion78

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar cihazım 13 pro max 15.1.1 yüklü yaklaşık 2 , 3 aydır xinaa kullanıyorum hiçbir problemi yok bana göre fugu 15 ile arasındakı fark nedir kullanan arkadaşlar yada bilen arkadas varmı fugu 15 e geçmelimiyim.
bende 13 pro 15.4.1 var. fugu 15 max yükledim bir kaç tweak te yükledim ancak ayarlarda tweakler gözükmediği için aktif edemiyorum bu sorunu çözemedim.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bende 13 pro 15.4.1 var. fugu 15 max yükledim bir kaç tweak te yükledim ancak ayarlarda tweakler gözükmediği için aktif edemiyorum bu sorunu çözemedim.
Ayarlarda tweaklerin görünmesini sağlayan tweaklerin yüklü olduğundan emin olun. AppList, RocketBootstrap, PreferenceLoader vb. Buna rağmen sorun devam ediyorsa bekleyin; zaten Fugu, stabil değil.

Son düzenleme:

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
xina çok sorunlu aylardır kullanıyorum zaten sileo ileriki güncellemelerinde xina desteklemeyeceğini duyurdu. Fuguya geçeceğim

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sileo Xina desteğini kesti. Fugu tam stabil olana kadar bir süre daha Xina'da devam edeceğim en son desteklenen sürüm ile .

Tips
Tips
Üst Alt